Niezmiernie szybko zbliżała się moja rocznica ślubu. Miała być w tym roku szczególna ponieważ obchodziliśmy dwudziestopięciolecie z mężem. Chciałam zrobić mu wielką niespodziankę z tej okazji. Postanowiłam, że powinno to być coś dużego i szczególnego. Oczywiście coś, czego na pewno nie będzie się spodziewać, taka super niespodzianka. Musiała także być taka, żeby mu się z pewnością spodobała.

Wynajęłam architekta wnętrza do realizacji mojego pomysłu

architekt wnętrz warszawaMiałam trochę ułatwione zadanie, ponieważ mój mąż na co dzień pracuje za granicą, a dokładnie w Szwajcarii. Dlatego też miała dużo spokoju i wielkie pole do popisu w celu znalezienia najlepszej możliwej niespodzianki dla mojego męża. On i tak nie mógł się w jakikolwiek sposób dowiedzieć co planuję. Miał wracać dopiero za równy miesiąc i dwa dni na naszą rocznicę. Powiedziałam mu, że planuję wtedy zaprosić do nas gości na kolację. Nasze dzieci z rodzinami oraz kilkoro znajomych. Bardzo szybko wpadłam na super pomysł – zrobię wielki remont całego mieszkania dla mojego męża. Plan zakładał to, że nie mógł się o niczym powiedzieć. Chciałam żeby remont został przeprowadzony w sposób profesjonalny, z tego też powodu postanowiłam wynająć projektanta wnętrz. Wpisałam w wyszukiwarkę następujące słowa – architekt wnętrz warszawa. Gdzie Warszawa to miasto, w którym mamy mieszkanie. Udało mi się znaleźć dobrego specjalistę, który podjął się zadania. Miał również swojego własnego wykonawce z wolnymi terminy, co nie powiem bardzo ułatwiło mi sprawę.

Projekt wykonany przez fachowca był świetny. Bardzo nowoczesny i funkcjonalny. Zawierał wszystkie składniki, o których wiedziałam, że bardzo podobają się mojemu mężowi. Dodatkowo przyznaję zrobiłam sobie kuchnię całkowicie pod siebie, czyli w stylu prowansalskim – zawsze taką chciałam.