Nikomu nie trzeba mówić, że najbardziej odpowiednią dla dzieci tkaniną jest po prostu bawełna. Jest ona bardzo przewiewna oraz przyjemna w dotyku. Nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry noworodków. Dlatego jeśli szyjemy swojemu dziecku ubrania zawsze zwracajmy uwagę na to jaką dzianinę kupujemy.

Materiał idealny na dres

bawełniana dzianina dresowaWszystkie firmy, zarówno małe jak i duże, które zajmują się szyciem ubrań dziecięcych, damskich oraz męskich powinni pracować na najlepszych materiałach. Do takich należy bawełniana dzianina dresowa. Możemy ją kupić w stacjonarnych pasmanteriach lub w sprzedaży online. Zwyczaj sprzedawana jest na metry bieżące. Jej koszt to około 30 zł za metr bieżący i występuje ona oczywiście w całej gamie kolorystycznej. Kobiety, zazwyczaj wybierają dresy w kolorze szarym lub czarnym. Mężczyźni wolą granatowe lub jasnoszare. Oczywiście dla dzieci kupujemy zazwyczaj materiał bawełniany jaśniejszej tonacji. Dziewczynki noszą ubrania w kolorze różowym, żółtym lub miodowym. Chłopcy natomiast zielone, niebieskie, szare i czarne.Oczywiście możemy kupić janinę dresową także w różne wzory. Kobiety pokochały wzór kwiatów np. róż. Dziewczynki lubią z jednorożcami oraz gwiazdkami. Chłopcy na pewno jest wybierany materiał wzór samochodów lub dinozaurów. Wszystkie te materiały oczywiście w sprzedaży internetowej wychodzą taniej niż w sprzedaży stacjonarnej.

Idąc do krawcowej by uszyła nam lub naszemu dziecku fajny dres, spódnicę lub spodnie możemy równie dobrze przyjść z własnym materiałem. Taki zakupimy stacjonarnie lub online. Oczywiście krawcowe, bardzo często mają do wyboru kilka wzorów materiałów i tam możemy wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Sam materiał nie jest drogi, lecz do niego trzeba dokupić także inne dodatki np. zamek lub ściągacz.

Kategorie: Usługi