Każdy z nas ma jakieś preferencje co do ubrań, które na siebie zakładamy. W jednych czujemy się lepiej, bardziej jesteśmy sobą, inne zupełnie do nas nie pasują. Podobnie dorastające dzieci zaczynają tworzyć swój styl i nieco wybrzydzać w dobieranych dla nich przez rodziców strojach.

Jak wykorzystać chłopięcą bluzę oversize?

bluzy chłopięce oversizeDziewczynki, dorastając, zwykle albo decydują się na typową modę księżniczki, albo też łobuziary. Zwykle jest to ściśle związane z ich cechami osobowości. Chłopcy natomiast albo dość mocno ugrzeczniają się w swoich strojach, albo też próbują wyjść poza wszelkie konwenanse. Ostatnio modne stały się bluzy chłopięce oversize. Są bardzo lubiane przez chłopców, ponieważ dają wiele możliwości tworzenia swojego wyglądu. Przede wszystkim możemy wybrać różne style, kolory, wzory, co już nadaje wyglądowi pewnego charakteru. A po drugie możemy dobrać do nich różne dodatki. Bluza oversize, czyli niekoniecznie dopasowana, ubrana do jeansów stworzy luźny wizerunek, aczkolwiek może być to ubiór do szkoły. Jeśli natomiast chłopiec założy ją do dresów, wygląda na bardziej zbuntowanego i to raczej wygląd na spotkanie z kolegami po szkole. Jeśli założy czapkę z daszkiem albo stylową kurtkę będzie świetnie prezentować się na deskorolce czy rowerze. Bluzy oversize stały się w ostatnim czasie bardzo dobrze zbywalnym towarem. Może właśnie ze względu na duże możliwości ich połączenia z resztą garderoby. Są dostępne zarówno w typowych sklepach z odzieżą dla dzieci, jak i sieciówkach.

Bluzy oversize nie muszą wyglądać niechlujnie. Co prawda nadają sportowych cech wyglądu całemu strojowi, jednak można połączyć je estetycznie i wykorzystać podczas neutralnych wyjść do kina, szkoły, na obiad z rodzicami. Warto wybrać niezbyt różnorodną kolorystykę, aby łatwiej było komponować bluzę z pozostałymi dodatkami.