Każdy z nas chce, aby jego samochód sprawował się możliwie jak najlepiej przez wiele tysięcy kilometrów. Silnik samochodu jest częścią eksploatacyjną, więc musimy szczególnie o niego dbać, zwłaszcza że w momencie, gdy silnik odmawia posłuszeństwa, to nigdzie nie pojedziemy. Dzięki temu, że będziemy dbać o silnik, to nie będziemy musieli tak często odwiedzać mechanika.

Bezinwazyjna regeneracja silnika

regenerator silnikaDo czynności, które powinniśmy regularnie wykonywać chcąc zadbać o silnik, należy między innymi wymiana oleju silnikowego, rozgrzewanie silnika przed jazdą, a także tankowanie dobrego paliwa. Jest jeszcze coś co możemy zrobić, aby silnik działał dłużej. Możemy zastosować regenerator silnika w postaci preparatu, który wlewamy do do oleju silnikowego. Najłatwiejszym sposobem na aplikacje tego preparatu jest dolanie go do oleju, a następnie wlanie mieszaniny do silnika. Regenerator w zetknięciu z wysoką temperaturą, metalem i olejem wytwarza swego rodzaju powłokę, która przypomina ceramikę. Dzięki temu wszystkie ubytki w silniku są zniwelowane przez wspomnianą powłokę. Regenerator sprawi, że silnik zacznie pracować równiej, a także ciszej. W ten sposób ograniczymy także spalanie o około dwadzieścia procent. Jeśli bardzo dużo jeździmy autem, to napewno odczujemy ten fakt. Żywotność silnika po zaaplikowaniu takiego preparatu wzrasta o około czterdzieści procent, dzięki temu nasze wizyty u mechanika nie będą tak częste, pozwoli to na zaoszczędzenie sporej sumy.

Preparat w postaci regeneratora możemy kupić w każdym sklepie z branży motoryzacyjnej, a także na stacjach benzynowych. Buteleczka preparatu, która wystarczy na kilka aplikacji kosztuje około pięćdziesięciu złotych. Na buteleczce zawarta jest instrukcja, która informuje nas o sposobie użytkowania.

Kategorie: Motoryzacja