Moja kuzynka jakiś czas temu urodziła dziecko. Bardzo cieszyłam się z tego powodu bo żyjemy z sobą naprawdę blisko. Jesteśmy jedynaczkami także mam wrażenie, że to jest tak jakby moja siostra. Przeżywałam cała ciążę razem z nią.

Zakup ładnego kompletu pościeli dla dziecka

pościel niemowlęca do łóżeczkaI teraz wprost nie mogę doczekać się kiedy zobaczę jej synka. Gdy kuzynka wyszła już ze szpitala do domu to zadzwoniła do mnie żeby mnie zaprosić. Wiedziałam, że nie mogę iść do niej tak z pustymi rękoma. Musiałam mięć przecież prezent dla maleństwa. Dlatego też po pracy pojechałam do sklepu z rzeczami dla dzieci. Tam od razu poprosiłam panią o pomoc. Za bardzo bowiem nie wiedziałam co byłoby najlepsze na prezent. Pani w pierwszej kolejności pokazała mi pościel. Taka pościel niemowlęca do łóżeczka jej zdaniem to jest właśnie bardzo dobry prezent. Było naprawdę bardzo wiele wzorów. Nie wiedziałam na jaki się zdecydować. Pani powiedziała mi, że dopiero co miała dostawę i jej zdaniem wszystkie są bardzo ładne. A najważniejsze, że są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Czyli dla dziecka taka pościel jest bardzo bezpieczna i miła w dotyku. W sumie to po dłuższym zastanowieniu wybrałam bardzo ładną pościel w kolorze jasnoniebieskim. Byłam zadowolona z tego zakupu. Gdy wszystko ładnie zapakowałam poszłam w końcu do kuzynki. Od razu poszłam zobaczyć syna kuzynki. Jest on naprawdę słodki. Nie mogłam się wręcz na niego napatrzeć.

Dałam pościel kuzynce. Była z niej bardzo zadowolona. Powiedziała, że jest dużo ładniejsza od tej, którą kupiła sama. Obiecała mi, że następnym razem gdy do niej przyjdę to ona będzie w łóżeczku. Cieszyłam się, że tak dobrze wybrałam prezent. Kuzynka od razu chwaliła się tym kompletem wszystkim tym, którzy po mnie przyszli do niej.