Dla wielu z nas sen ma ogromne znacznie, ponieważ wiemy jak wiele zależy od przespanej nocy. Źle dobrany materac może być przyczyną wielu dolegliwości bólowych, a nawet prowadzić do różnych chorób, zatem nie warto tego bagatelizować.

Co posiada materac marki Sleepmed?

materace sleepmedMogłoby się wydawać, że każdy materac jest taki sam, różni się jedynie wielkością, wysokością i twardością podłoża. Być może większość dostępnych model taka jest, ale nie materace Sleepmed, które całkowicie odmieniły podejście do wyboru podłoża na jakim śpimy. Jeszcze do niedawna, każdy klient salonu z materacami musiał określić na jakim lubi najbardziej spać, czyli czy jest on miękki, twardy czy średnio – twardy. Firma Sleepmed nie wymaga tego od klientów, ponieważ każdy z nich może samodzielnie dowolnie ustalać twardość materaca. Jest to możliwe dzięki zastosowanej specjalne technologi ruchomego materaca, a konkretnie jednej jego warstwy. Składa się on z kilku części, które możemy przekładać zgodnie z własnymi preferencjami lub nawet całkowicie wyjąć. Przez takie rozwiązanie, kupując jeden materac mamy trzy różne, zatem oszczędzamy sporo pieniędzy. Firma Sleepmed na wszystkie swoje materace daje aż piętnastoletnią gwarancję, ponieważ są one niesamowicie trwałe i odporne na odkształcenia. Mogą się składać z samej pianki termoelastycznej, która reaguje na ciepłotę ciała oraz jego nacisk lub stanowić połączenie klasycznych sprężyn kieszeniowych i pianki. Wszystkie są schowane w praktycznych pokrowcach z lekkich i oddychających tkanin.

Materace dostępne na rynku mogą mieć jedno lub dwuosobowy rozmiar, choć o różnej długości i szerokości. Podobnie ma firma Sleepmed, której materace na zawsze odmieniły podejście do jakości snu. Możemy je kupić w dobrych salonach z materacami.

 

Kategorie: Dom i ogród