Kiedyś kupiłam żaluzje w jednym internetowym sklepie. Zapisałam się do jakiegoś newslettera i często otrzymuję różne katalogi z nowymi produktami. Katalogi otrzymuję w wersji elektronicznej i w zasadzie to każdy przeglądam uważnie. Mają tam bardzo duży wybór.

W katalogu była cała masa pięknych roletek

roletki bydgoszczDzisiaj dostałam pocztą elektroniczną kolejny katalog z tego sklepu. Tym razem były w nim nowe roletki bydgoszcz, które wprowadzili niedawno do sprzedaży. Jako stała klienta, która posiada kartę klubowicza mam dodatkowe zniżki co również było zawarte w tej wiadomości. Przydałyby mi się jakieś ciekawe oryginalne roletki i chętnie zaczęłam przeglądać katalog. Wybór był na prawdę ogromny i w sumie to każde rozwiązanie mi pasowało. Zainteresowały mnie jednak takie roletki bydgoszcz, które można samodzielnie zamontować. Tego właśnie potrzebowałam, ponieważ chcę mieć taką w kuchni i przecież nie będę nikogo do tak błahej sprawy angażować. Przeczyłam instrukcję montażu, która była załączona i stwierdziłam, że dam sobie z tym radę. Nie wiedziałam jeszcze na jaką roletkę się zdecydować, bo wybór był ogromny. W końcu wybrałam taką w cytrynowym kolorze. Idealnie będzie pasowała do całego wystroju. Spisałam numer katalogowy i złożyłam zamówienie. Podałam także numer swojej karty, żeby uzyskać dodatkową zniżkę. Po podliczeniu zapłaciłam o kilka procent niższą cenę. Teraz jak ta roletka do mnie przyjedzie to samodzielnie ją zamontuję i na pewno tym zaskoczę wszystkich swoich znajomych. Już nie mogę się doczekać.

Roletkę zamontowałam bez problemu. To było bardzo łatwe i w parę chwil wszystko miałam gotowe. Stare rolety wyrzuciłam, bo były już stare i nie nadawały się do ponownego użytku. Teraz mam piękną kuchnię, która jest jasna i modna.

 

Kategorie: Dom i ogród