Pracuję jako grafik komputerowy i wzornictwo przemysłowe, czy też jakiekolwiek projektowanie wzorów nie jest dla mnie nowością. Pracuję w zawodzie już od wielu lat i nadal moja praca daje mi dużą satysfakcję. Najczęściej przychodzą do mnie osoby, żebym zaprojektowała wzory i szablony na koszulki, pościele, obrusy czy inne użytkowe elementy do domu.

Tapety ścienne – jak mają wyglądać?

tapety ścienneWiem zatem co trzeba robić przy każdym zleceniu, żeby wszystko było dobrze. Ostatnio jednak trafiło mi się nietypowe zlecenie, a mianowicie niskie ceny za tapety ścienne. Przyszedł do mnie klient z zapytaniem, czy projektuję też wzory na tapety zmywalne. W pierwszym momencie myślałam, ze sobie żartuje, ale on mówił poważnie. Jego firma przygotowuje nową kolekcję nowoczesnego wzornictwa na tapetach i potrzebują kogoś, kto takowe zaprojektuje. Cena jaka dawali była bardzo korzystna, więc podjęłam się tego wyzwania. Najpierw jednak musiałam poczytać jak wyglądają takie nowe tapety. Klient zostawił mi katalog swojej firmy, więc miałam jakiś punkt wyjścia. Byłam zaskoczona, ze takie tapety zmywalne istnieją, potem odkryłam inne dziwa, takie jak tapety natryskowe. Kompletne szaleństwo! Musiałam jednak zaproponować kilka wzorów, żeby klient mógł wybrać najlepsze. Szło mi nawet dobrze.

W końcu to też coś, co potrzebuje dużych wzorów, tak jak pościele, tyle że trzeba sobie wyobrazić, że taki motyw będzie na wszystkich ścianach. Było to trudne, ale w kocu klient przyjął moje tapety zmywalne, a ja byłam zadowolona z mojej pracy. Może w przyszłości jeszcze podejmę się takiej pracy.

Kategorie: Dom i ogród