Od dwóch lat prowadzę małą firmę zaopatrzeniową i w tym czasie miałem już trzy wypadki. Za każdym razem nie ze swojej winy ale za każdym razem to ja musiałem ponosić konsekwencję. Jestem kompletnie bezwartościowy bez mojego samochodu.

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Gdańsku – usługi

wypożyczalnia samochodów osobowychDlatego, kiedy przytrafił mi się trzeci wypadek z wściekłości chciałem rozwalić to cholerne auto, które we mnie wjechało. Prowadził nim starszy pan i chyba się bardzo mnie przestraszył. Pan zaproponował, że mogę wynająć samochód z OC sprawcy. W ogóle nie rozumiałem co to znaczy i nie miałem ochoty słuchać jego rad. Jednak temat podchwycił stojący przy nim policjant. Podobno w Trójmieście to już jest całkiem standardowa praktyka. Każda wypożyczalnia samochodów osobowych Gdańsk proponuje też samochody zastępcze. Oczywiście dla mnie to była zupełna nowość ale w sumie pomysł wydawał się dobry. Mogłem dalej pracować tak jakby do wypadku w ogóle nie doszło. Niestety wypożyczalnia samochodów do której zostałem skierowany nie posiadała samochodów dostawczych. Sam poszukałem innej i znalazłem w mieście wynajem samochodów, który miał w ofercie nie tylko samochody dostawcze ale i na przykład betoniarki. Mój własny samochód stał w warsztacie przez prawie cztery tygodnie ale ja na szczęście nie straciłem ani grosza.

Przez cały ten czas jeździłem wynajętym samochodem, który był nowszy i sprawniejszy od mojego własnego przez co z wielką niechęcią oddawałem wynajęty do wypożyczalni. Teraz żałowałem tylko, że przy poprzednich dwóch wypadkach nie wiedziałem o takiej możliwości jak samochód zastępczy. Teraz jednak już wiem i nie boję się już kolejnych kolizji.

Kategorie: Transport