Moja córka niedawno była na osiemnastce swojej znajomej. Ogólnie córka jest już w takim wieku, że teraz pewnie co chwilę będzie chodziła na osiemnastki właśnie. Ja też doskonale pamiętam ten czas i bardzo dobrze go wspominam. Spytałam się z ciekawości o to jakie prezenty są teraz modne z tej okazji i naprawdę się zdziwiłam.

Realistyczny dowód osobisty na prezent

realistyczny dowód osobisty na zamówienieTo znaczy zawsze była taka moda żeby jednak na osiemnastkę sprezentować coś zabawnego. Jednak dzisiaj te prezenty uważam, że są naprawdę zabawne i poważnie zaczęłam zastanawiać się nad tym czy swojej koleżance też podobnego prezentu nie kupię z okazji czterdziestki. A moja córka kupiła znajomej realistyczny dowód osobisty na zamówienie właśnie. Pokazała mi stronę przez, którą można takie dokumenty zamawiać. I byłam naprawdę bardzo zdziwiona czego to ludzie dziś nie wymyślą. Ten dowód wygląda naprawdę bardzo realistycznie. Oczywiście zdjęcie jest bardzo zabawne i do tego są śmieszne wymyślone dane. No naprawdę uważam, że jest to śmieszny prezent ale absolutnie nie obrażający nikogo. Prezent ten nie jest po prostu przesadzony. Podobno koleżance córki prezent też bardzo się spodobał. Zresztą po tych urodzinach ma już cały pakiet takich dokumentów bo dostała jeszcze na przykład takie śmieszne prawo jazdy, a także jeszcze legitymację studencką. No szkoda, że gdy ja miałam osiemnaście lat to takich prezentów nie było. Ale koleżance na czterdziestkę zamówię taki dowód a może nawet i kilka dokumentów.

Wydaje mi się, że akurat jej może się coś takiego bardzo spodobać bo ma naprawdę bardzo duże poczucie humoru. A córce powiem, że mi także z okazji jakiegoś święta może coś takiego. Ja także niedługo mam urodziny i chciałabym mieć taki dowód. Pewnie nawet nosiłabym go w portfelu.

Kategorie: Usługi