Prowadząc sprzedaż farb doskonale wiem jak ważne są próbki dla klientów. Już na samym początku prowadzenia swojego biznesu zainwestowałem w różnego rodzaju katalogi z moją ofertą. To zawsze był skuteczny sposób. Na dodatek taki klient mógł go wziąć ze sobą do domu i na spokojnie podjąć przemyślaną decyzję.

Tania drukarnia z Krakowa 

druk katalogów firmowych w krakowieJednak wraz z upływem lat mój materiał promocyjny został w części nie zwrócony, a pozostałe egzemplarze po prostu uszkodziły się od stałego użytkowania. Doskonale wiedziałem, że w końcu jest ten moment aby odwiedzić zaufaną drukarnię w Krakowie. Miałem już gotowy projekt nowego katalogu z odświeżonymi produktami. Dzięki czemu nowy model miał być bardziej uzupełniony i jeszcze większy. Jak zawsze to było wielkie zamówienie w drukarni. Chciałem trzydzieści sztuk nowych folderów, tysiąc ulotek promocyjnych i cztery ogromne plakaty. Oczywiście zgłaszając takie zlecenie otrzymałem dobrą promocję, która pozwoliła mi zaoszczędzić pieniądze. Druk katalogów firmowych w krakowie zawsze był nastawiony na stałych klientów i cenił sobie lojalność. Dlatego co jakiś czas mogłem liczyć na korzystny rabat, który oczywiście chciałem wykorzystać. Na zlecenie dosłownie czekałem kilka dni roboczych. Musiałem przyznać, że nowoczesne drukarnie radziły sobie o wiele lepiej niż te, które powstawały jakieś dziesięć lat temu. Jeżeli przedsiębiorca nie inwestował w nowoczesny sprzęt to z reguły pozostawał w tyle i nie miał szans poradzić sobie z konkurencją.

Na szczęście ja miałem sprawdzony punkt do którego nie raz chodziłem z zamówieniami. Teraz moje katalogi dla klientów z farbami miały na prawdę wysoką jakość i solidne wykonanie za stosunkowo niską cenę. Byłem z tego bardzo zadowolony, ponieważ szybko chciałem aktualizować ofertę.