Niedługo wybieram się na wesele do mojej siostry. Mam problem ze strojem, bo kompletnie nie wiem, jak powinnam się teraz ubrać. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy przytyłam piętnaście kilogramów, bo zaczęłam brać leki psychotropowe, które powodują gromadzenie wody w organizmie. Jem tyle, co zawsze, więc jestem pewna, że przyczyna tkwi właśnie w tych lekach.

Wyszczuplający fason sukienki w stylu kopertowym

modna czarna sukienka kopertowaDługo myślałam nad modelem sukienki i doszłam do wniosku, że w moim przypadku najlepszym wyborem będzie prosta, kopertowa sukienka. Kopertowe sukienki pasują do każdego typu sylwetki, bo wyszczuplają figurę i są niezwykle kobiece. Nawet bardzo szczupłe kobiety doskonale prezentują się w tej sukience. Zależy mi też na tym, aby sukienka posiadała wąski pasek w talii, co pozwoli optycznie wyszczuplić obwód pasa. Taka modna czarna sukienka kopertowa jest dostępna na stronie sklepu internetowego z polską odzieżą. Przypadkowo udało mi się wejść na te stronę i zauważyć ten atrakcyjny model. Sukienka wykonana jest ze stuprocentowej bawełny, bez domieszki sztucznych tkanin. Jest to dla mnie niezwykle istotne, ponieważ jestem uczulona na wszelkiego rodzaju syntetyki. Wystarczy, że tylko raz założę na siebie takie ubranie, a od razu dostaję okropnej wysypki, która jest dla mnie prawdziwą udręką. Jeśli chodzi o cenę tej sukienki to kosztuje ona niecałe dwieście złotych. Sukienka posiada skórzany, elegancki paseczek w kolorze brązowym.

Złożyłam zamówienie, za które zapłaciłam sto osiemdziesiąt złotych. Otrzymałam rabat na kolejne zakupy w wysokości dwudziestu pięciu procent. Warunkiem uzyskania tego rabatu jest to, aby zamówienie przewyższało kwotę stu złotych. Rabat mogę wykorzystać w ciągu najbliższych trzech miesięcy, inaczej przepadnie.