Dodatki biżuteryjne potrafią urozmaicić każdą, nawet najnudniejszą stylizację. Jedną z popularniejszych ozdób dłoni oraz ręki stanowi bransoletka. Dobrym wyborem jest ta ze złota, ponieważ złoto to symbol najwyższej jakości oraz klasy.

Złote bransoletki damskie – jakie wybrać?

złota bransoletka na rękę damskaBiżuteria to stylowy oraz niezwykle uniwersalny dodatek. To również idealny pomysł na kobiecy prezent. Elegancka złota bransoletka na rękę damska jest dostępna w rozmaitych wzorach oraz splotach, dlatego wybór tej najbardziej wyjątkowej oraz oryginalnej, wcale nie jest taki prosty. Wszystko zależy od gustu Pań oraz ich osobistych preferencji. W przypadku wieczorowych wyjść doskonale sprawdzi się splot w kształcie rombów, który dzięki swojej dużej uniwersalności perfekcyjnie dopełni każdą balową stylizację. Drugim, równie znanym, wyborem jest rodzaj splotu o nazwie singapur. Jest on wykorzystywany również w łańcuszkach. Ma on elegancki, delikatny, a zarazem przestrzenny charakter. Jednak bransoletki to nie tylko różnorodne sploty. Prawdziwy dylemat pojawia się w przypadku wybrania odpowiedniej do nich zawieszki, a tych na rynku jest całkiem sporo. Zawieszka w kształcie serduszka to jeden z najczęstszych wyborów na Święto Zakochanych, Dzień Matki czy też urodziny ukochanej. Biżuteria z motywem serca oraz grawerem, to spersonalizowana opcja biżuteryjna, która stanowi pokazanie drugiej osobie jak wiele ona dla nas znaczy. Gwiazdka to kolejny, częsty motyw występujący na zawieszkach. Jest to rozwiązanie, które perfekcyjnie będzie wyglądało zarówno na dłoniach dojrzałych już kobiet, jak i dziecięcych rączkach małych modnisi. Delikatną ozdobę bransoletki stanowi zawieszka w kształcie piórka bądź listków. Ten odwołujący się do natury motyw, coraz częściej podbija kobiece serca.

Złote bransoletki to uniwersalny typ biżuterii, który sprawdzi się na każdą okazję. Pasują one każdej kobiecie, subtelnie dodając jej elegancji oraz szyku. Są ponadczasowe oraz niezwykle modne, a ponadto podkreślą urodę oraz piękno każdej Damy.

Kategorie: Moda