Nazywam się Włodzimierz, mam trzydzieści lat i mieszkam w Katowicach. Od jakiegoś czasu prowadzę własną działalność. Świadczymy sprzedaż oraz różnego rodzaju usługi. Ostatnio u nas w ofercie pojawił się dron na sprzedaż, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Filmowanie dronem w Katowicach – nowa usługa

filmowanie dronemZdecydowałem podjąć współpracę z producentem, który mi przysłał ten dron i zakupić większą ilość, ponieważ na pewno bardzo dobrze wszystkie sztuki się sprzedadzą. Wiem, że filmowanie dronem to fajna sprawa, ponieważ nie raz widziałem jak taki film wygląda. Robi to naprawdę oszołamiające wrażenie. Pomyślałem, że skoro został wprowadzony dron do sprzedaży, to można jeszcze to wykorzystać. Świadczę różne usługi, więc mógłbym zaoferować również filmowanie dronem Katowice i na pewno znajdzie się wielu chętnych. Zresztą, jak ktoś zobaczy jak taki dron działa, to tym bardziej przekona się do jego zakupu. Tak, to jest doskonały pomysł. Poszedłem na magazyn, gdzie leżał dron, który na początku dostałem od producenta, ażeby zrobić z niego użytek. Przeprowadziłem testowe filmowanie dronem i okazało się, że jest to banalnie proste. Sam potrafię obsłużyć dron i wiem, że jest to bardzo proste urządzenie. Wrzuciłem film na telewizor, który jest na sali. Tuż obok stoi dron, którym nagrałem film. Na pewno klienci będą jeszcze bardziej zainteresowani. Dodałem też plakat z informacją, że dron jest na sprzedaż, ale również można go wynająć. Nie zdziwiło mnie, gdy najwięcej ludzi zebrało się właśnie w miejscu, gdzie jest dron.

Wiedziałem, że jest doskonały zakup i na pewno szybko się zwróci. Mój sklep cieszy się ogromnym powodzeniem i klienci bardzo chętnie zaglądają do mnie jak chcą kupić jakiś nowy sprzęt. Wiedzą dobrze, że moje towary pochodzą z najwyższej półki i zawsze mają gwarancję.

Kategorie: Technologie