Obecnie z usług brukarskich korzystają zarówno osoby prywatne, jak również firmy czy instytucje miejskie. Każdy chce, aby zlecenie zostało wykonane według obowiązujących standardów, a powierzchnia była wytrzymała i służyła domownikom czy mieszkańcom przez wiele długich lat. Warto więc wcześniej dokładnie zweryfikować doświadczenie oraz opinie na temat marki, z którą planujemy podjąć współpracę.

Komu zlecić montaż kostki brukowej?

układanie kostki brukowej w łodziNajważniejsze, aby dana firma cieszyła się pozytywnymi opiniami – mowa tutaj zarówno o jakości świadczonych usług, jak i przestrzeganiu terminów realizacji zleceń. Jakość prac jest zależna przede wszystkim od sprzętu wykorzystywanego przez pracowników oraz doświadczenia brukarzy. Układanie kostki brukowej w Łodzi najlepiej zlecić przedsiębiorstwom, które działają na rynku od lat i mogą pochwalić się licznymi efektywnymi realizacjami. Warto także sprawdzić jaki rodzaj kostki czy podłoża jest stosowany przez daną markę. Dobrze, aby kostka spełniała nasze oczekiwania pod względem jakości i samego wyglądu czy koloru. Niektórzy stawiają na prostotę, a inni klienci chcą, aby na ich podjeździe został wykonany oryginalny wzór. W tym przypadku również konieczne jest odpowiednie doświadczenie i estetyka wykonywanych prac. Najlepiej zajrzeć na firmową stronę lub fanpage, aby sprawdzić przykładowe projekty i propozycje.

Już podczas wstępnych rozmów klient powinien otrzymać kosztorys, na który składa się powierzchnia do wybrukowania, liczba i rodzaj użytych materiałów oraz renoma firmy. Można poprosić kilka lokalnych firm o wycenę, aby mieć porównanie. Niestety wiele marek nie działa zbyt dobrze i oszczędza na materiałach przez co kostka może w niedługim czasie ulec zniszczeniu i zapadnięciu, co z kolei stanowi niemałe zagrożenie.