Kiedy zaczęłam planować swoje wesele to szczerze mówiąc ani ja, ani mój przyszły jeszcze wtedy mąż nie myśleliśmy za bardzo o żadnych atrakcjach. Na weselach, na których wcześniej bywaliśmy nie było nigdy takiego czegoś. Jednak w jednym z programów w telewizji powiedziano, że wiele par decyduje się teraz na jakieś atrakcje na weselu i pomyślałam, że jest super pomysł. Na naszym weselu atrakcją była fotobudka.

Fotobudka okazała się świetną atrakcją dla gości

niedroga fotobudka we wrocławiuTo mój mąż wpadł na świetny pomysł by na naszym weselu znalazła się fotobudka, w której wszyscy będą mogli sobie robić zdjęcia i zachować je na pamiątkę. Musieliśmy więc na szybko znaleźć jakąś firmę, która wynajmuje taki sprzęt, najlepiej z Wrocławia, ponieważ to z tego miasta pochodzimy i tam odbył się też ślub. Chcieliśmy znaleźć coś, co nie byłoby bardzo kosztowne, bo początkowo nie planowaliśmy żadnej takiej atrakcji, więc nie mieliśmy dużego budżetu, który moglibyśmy na nią przeznaczyć. Niedroga fotobudka we Wrocławiu nie była taka prosta do znalezienia, szczególnie jeżeli do samej imprezy zostało mało czasu. Mieliśmy dużo szczęścia, że jednak udało znaleźć nam się fajną ofertę w jednej z firm. Fotobudka była naprawdę super i sama zrobiłam sobie w niej dużo zdjęć razem z rodziną i znajomymi. No i oczywiście z moim mężem. Do fotobudki dołączone były specjalne gadżety związane motywem ze ślubem, a więc napisy na patykach, takie jak np. „młoda para” czy różnego rodzaju muszki, wąsy i okulary. Dzięki takim gadżetom zdjęcia wychodziły naprawdę super.

Atrakcja w postaci fotobudki podobała się wszystkim naszym gościom. Osoby, które robiły sobie zdjęcia w fotobudce przeważnie robiły sobie kilka zdjęć i oprócz zdjęcia dla siebie robili też zdjęcia dla nas. Dzięki temu mogliśmy z mężem zrobić sobie pamiątkowy album wraz ze zdjęciami naszych gości. Jest to niesamowita pamiątka.