Sezon letni zawsze kojarzy się ze zwiększoną ilością much oraz innych owadów w naszych domach. Na szczęście zarówno w oknach tarasowych, balkonowych, dachowych i innych można zawiesić moskitiery najwyższej jakości. Jest to najlepsza metoda w walce z nieproszonymi gośćmi w naszym domu, czyli z owadami. W Polsce jest wiele firm produkujących moskitiery.

Nowoczesne i funkcjonalne moskitiery

moskitiery w ŚwieciuOwady potrafią dostać się do mieszkania lub domu nawet przez najmniejszą szczelinę. By zablokować im dostęp do domu, a do tego nie psuć aranżacji wnętrza można zdecydować się na montaż moskitiery. Dobrej jakości moskitiery w Świeciu można zakupić w kilku salonach. Do drzwi balkonowych lub tarasowych najbardziej polecane są moskitiery plisowane. Z jednej strony jest ona bardzo praktyczna bo w sposób skuteczny blokuje dostęp owadom do wnętrza. Po drugie produkt wygląda bardzo estetycznie i pasuje niemal do każdej aranżacji wnętrza. Wszystkie moskitiery posiadają wytrzymałą ramę wykonaną z aluminium. Ten materiał charakteryzuje się jednocześnie dużą wytrzymałością oraz elastycznością do tego malowana jest proszkowo. Rama dostępna w wielu kolorach co pozwala dopasować ją do barwy stolarki okiennej. Moskitiery montuje się w bardzo łatwy sposób. Są skuteczne oraz bardzo trwałe. Siatki wykonane z włókna szklanego nie odbarwiają się oraz nie odkształcają w wyniku mocnego nasłonecznienia lub innych niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Nikt nie lubi być pogryziony w nocy przez komary. Jak nie tworzyć okien w upalne lato? Do najlepszych rozwiązań należy moskitiera na zamówienie. Taka moskitiera chroni przed wtargnięciem insektów do środka. Większość jest stylowych i funkcjonalnych. Niektóre moskitiery można składać w bok, tworząc estetyczną harmonijkę. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca. To zwykle dotyczy moskitier balkonowych.