Większość klientów sklepów konopnych decyduje się nie na zakup drogich produktów, ale raczej tych z niższej półki cenowej. Tyczy się to głównie medycznych odmian konopi, które są obecnie najbardziej popularnym artykułem zawierającym kannabidiol (CBD).

Zakup taniego suszu konopnego

susz konopny tanioWiele osób nie stać na pasty, oleje czy woski CBD, albowiem ich ceny mogą przyprawić o zawrót głowy. Dość dodać iż oleje i pasty, które mają wysokie stężenie tej substancji czynnej, mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. To naprawdę dużo, toteż nie ma się czemu dziwić, że osoby chcące przyjmować kannabidiol, szukają alternatywy. W większości przypadków odnajdują ją w suszu CBD, który jest doskonałym źródłem tej substancji organicznej, a przy tym jest najtańszym produktem konopnym. Jest tak, albowiem najtańsze odmiany medycznej marihuany mogą kosztować od 25-30 złotych, natomiast te, w których stężenie kannabidiolu dorównuje najdroższym olejom i pastom to wydatek około dwóch razy większy. Jeżeli chcemy kupić susz konopny tanio najlepiej zdecydować się na zakup w pakiecie. Jest to bowiem opcja, jaka pozwala dodatkowo obniżyć cenę finalną, nie o kilka, ale nawet o kilkanaście procent. Oczywiście pod warunkiem, że zdecydujemy się na zakup od pięciu do dziesięciu gramów, albowiem tylko takie zakupy premiowane są tak wysoką bonifikatą. Pamiętać należy iż susz CBD jest legalny i bezpieczny z racji śladowej zawartości psychoaktywnego THC, odpowiadającego w konopiach za działanie odurzające i psychiczne uzależnienie.

Stosowanie medycznego suszu konopnego ma też inną zaletę, a mianowicie jest bardzo ekonomiczne. Oznacza to, że dzienne zapotrzebowanie ogranicza się do przyjmowania niewielkich ilości, najczęściej oscylujących w granicach od 0,2 do 0,4 grama.