W ostatnim czasie bardzo modne stało się wręczanie różnych pamiątkowych prezentów osobom, które na to zasłużyły. Do tej pory stawialiśmy na różnego rodzaju medale pamiątkowe, monety, czy też innego rodzaju przedmioty, które miały służyć upamiętnieniu ważnego wydarzenia. Obecnie jednak powstało nieco inne rozwiązanie, które również zasługuje na nieco uwagi.

Eleganckie statuetki mają wiele zastosowań!

wyjątkowa statuetka na zamówienieNa rynku pojawiły się coraz popularniejsze statuetki, które możemy zamówić w dowolnej postaci. Wiele jest firm, które rozsiane są po całym kraju i zajmują się wykonywaniem takich statuetek na zamówienie. Statuetka może przyjąć dowolną postać. Może składać się z pojedynczego panelu lub z podwójnego, w zależności od naszych preferencji. Wyjątkowa statuetka na zamówienie stają się hitem na wszelkiego rodzaju jubileuszach, czy konkursach. Możemy zlecić wykonanie dowolnego graweru, który z pewnością sprawi, że będzie ona spersonalizowanym prezentem. Jeśli chodzi o cenę takiego produktu to jest ona uzależniona od jego rodzaju. Statuetki składające się z pojedynczego panelu posiadają niższą cenę, niż statuetki z podwójnym panelem. Warto wiedzieć, że taka statuetka może mieć dowolny kształt – może przyjąć postać płaskiego panelu w dowolnym kształcie, na którym wygrawerowana będzie dowolna treść lub też mogą być wypukłe i przyjmować dowolne kształty. Możemy również decydować o rozmiarze statuetki, co także będzie miało wpływ na jej cenę.

Warto również wiedzieć, że zamówienie statuetki może odbywać się bez wychodzenia z domu! Wystarczy tylko skorzystać z naszej przeglądarki internetowej, a także zawartej w niej wyszukiwarki. Dzięki temu bez większych problemów znajdziemy stronę internetową firmy, która zajmuje się wykonywaniem tego typu statuetek na zamówienie. Cena nie jest wysoka, a jeśli zdecydujemy się na zamówienie większej liczby produktów to otrzymamy dodatkowy rabat!

Kategorie: Usługi