Co jakiś czas hodowcy ptaków rasowych, czyli mam tu na myśli głównie gołębie i ptactwo domowe, organizują sobie takie zjazdy. Naszym zajęciem z kolei jest wynajem hal namiotowych i współpracujemy z nimi. Zawozimy im wszystko na wyznaczone miejsce spotkania. Zawsze biorą od nas nasze namioty bankietowe i wstawiają tam swoje gablotki na podwyższeniu z ptakami. Wszyscy mogą je podziwiać.

Hale namiotowe idealnie spisują się na eventach

wynajem hal namiotowychJak to na takich zjazdach bywa, jak już się zbierze kilkudziesięciu chłopa, to jakieś namioty cateringowe się przydają. Zazwyczaj panowie zamawiają zimne przekąski, zakąski, no i oczywiście kawę i herbatę. Mamy pracowników, którzy jeżdżą na takie zjazdy i serwują gościom napoje i jakieś ciepłe posiłki czasem. Bo zależy, ile taka impreza trwa. Czasami wynajem hal namiotowych w najlepszej cenie weselnych jest im potrzebny, bo mają tylu uczestników, że w zwykłym namiocie by się nie pomieścili. No i wtedy, jak robią imprezę na tyle osób, no to i ciepłe dania są wtedy potrzebne i nasz catering oczywiście działa. Bo nie sposób wytrzymać kilka godzin bez obiadu, gdy omawiają różne ważne hodowlane sprawy. Panowie zawsze płacą na czas, i czasami dają jeszcze napiwki pracownicom. Dlatego nie mamy co na nich narzekać. Zresztą, nigdy nie powinno się narzekać na klientów, no ale nasi panowie, którzy od nas zamawiają, są zawsze spokojni i grzeczni. Potrafią się bawić. Bo wiadomo jak bywa nieraz na weselach, jak alkohol leje się strumieniami. Czasami ludzie wtedy uszkadzają nasze namioty, a my zauważamy to dopiero, jak już jesteśmy na naszej bazie.

Nie będziemy przecież robić dochodzenia kto zrobił jakie zadrapanie, czy dziurę. Z różnymi ludźmi się pracuje, a wynajem namiotów musi być gotowy na przyjmowanie zarówno na spokojne spotkania, jak i wielkie hulanki, bo z wieloma ludźmi się współpracuje, którzy mają różne charaktery.

Kategorie: Usługi