Choć przedłużanie włosów nie jest nowością na rynku to dopiero teraz zyskuje coraz większe uznanie i rozgłos. Jest to przede wszystkim zasługa nowoczesnych zabiegów dotyczących przedłużania, które cechuje znacznie lepsza jakość wykonania, oraz efekty, które sprawiają, że włosy prezentują się niezwykle naturalnie. Jaka obecnie metoda jest najchętniej wybierana?

Najlepsze metody przedłużania włosów

skuteczne ultradźwięki do przedłużania włosówObecnie na rynku fryzjerskim dominują dwie najpopularniejsze metody przedłużania włosów. Jedną z nich jest metoda kanapkowa, która jest bardzo podoba do metody clip in z tą różnicą, że zamiast spinek pasemka nakleja się na nasze włosy przy pomocy specjalnych elastycznych i cieniutkich taśm co gwarantuje bardzo naturalny efekt i praktycznie brak widoczności łączeń. Podobnie jest zresztą w przypadku drugiej metody, jeszcze bardziej nowocześniejszej, a są nią skuteczne ultradźwięki do przedłużania włosów które pozyskuje się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego właśnie fale i drgania w odpowiednim natężeniu tak, aby scalić pasma włosów doczepianych z tymi naturalnymi. Efekty są niesamowite ponieważ dzięki ultradźwiękowym łączeniom te są w zasadzie w ogóle nie widoczne dzięki czemu włosy można spinać w dowolne fryzury bez najmniejszych obaw o to, że będzie coś widać. Ogromną zaletą tej metody jest fakt, że jest ona w pełni bezpieczna dla naszych włosów.

Nie potrzebujemy do niej wysokich temperatur, a zatem nie wpływa ona negatywnie na strukturę naszych włosów. Z tego też względu z metody ultradźwiękowej mogą skorzystać osoby posiadające cienkie i zniszczone włosy, bądź mocno osłabione po farbowaniu. Ta metoda też, jak nietrudno się domyślić w żaden sposób nie obciąża naszych naturalnych włosów, stąd też nie musimy się martwić o to, czy nie zaczną one w nadmiarze wypadać.

Kategorie: Kosmetologia