Jeśli chcemy aby nasz samochód ładnie się prezentował a lakier błyszczał jak nowy musimy odpowiednio o niego dbać i zaopatrzyć się w niezbędne dla naszego lakieru specyfiki, które zapewnią mu połysk jakby wyjechał z salonu. Oczywiście same kosmetyki nie wystarczą. Musimy jeszcze włożyć w to dużo naszej pracy. 

Które kosmetyki wybrać?

kosmetyki adblOd kilku lat jestem właścicielem profesjonalnej ręcznej myjni samochodowej. Korzystałem już z wielu specyfików mających poprawić kondycję powłoki lakierniczej samochodu. Najlepsze według mnie są jednak kosmetyki adbl, przeznaczone do profesjonalnego oczyszczania, każdego elementu w naszym samochodzie począwszy od kokpitu a na alufelgach kończąc. Od momentu kiedy pierwszy raz je użyłem, stały się podstawowymi kosmetykami w mojej myjni. Ich używanie jest bardzo proste i nie wymaga wielkich przygotowań. Jedynie w przypadku woskowania i polerowania lakieru najważniejsze jest, żeby najpierw lakier odtłuścić. Oczywiście w domowo – garażowych warunkach będzie nam trudniej uzyskach taki efekt jak w profesjonalnym salonie, w którym używamy elektrycznej polerki z wymiennymi nakładkami polerującymi o różnej gradacji i miękkości. Bardzo dużym plusem chemii samochodowej adbl jest jej zapach, każdy produkt ma swój unikalny przyjemny zapach. W innych kosmetykach tego typu często bywa tak, że zapach jest bardzo gryzący i nie przyjemny.

Reasumując kosmetyki samochodowe firmy adbl przeznaczone są dla profesjonalistów i pasjonatów motoryzacji. Firma, która je produkuje realizuje cały proces produkcji, począwszy od pomysłu na recepturę, produkcję i na wyglądzie opakowania kończąc. Kosmetyki te w większości używane są przez profesjonalistów i właśnie w ich ręce polecam oddać samochód jeśli chcemy aby był profesjonalnie wyczyszczony, wypolerowany i zabezpieczony. 

Kategorie: Motoryzacja