Po tym, jak zadzwoniłam na infolinię producent wysłał zamówione trzonki drewniane niemal natychmiast. Była to nieduża firma mająca swoją siedzibę w sąsiedniej gminie.

Ludzie kupują u nas kije do szczotek

kije do szczotekDo ich zakładu jednak miałam znacznie bliżej niż do niektórych części mojej własnej miejscowości, gdyż i moja, i ich firma mieściły się w pobliżu granic oddzielających jedną społeczność od drugiej. Musiałam do nich zadzwonić, gdyż podczas otwierania jednej z przesyłek okazało się, że brakuje pewnych części, więc powinni nam dosłać brakujące kije do szczotek. Posiadam własną działalność gospodarczą i wielu okolicznych mieszkańców zaopatruje się u mnie w takie przedmioty jak na przykład łopaty plastikowe, czy grabie do liści. Ostatnio okazało się, że szczotki do zamiatania ulic, które zostały nam dostarczone posiadały wady fabryczne.
Kilku klientów wróciło do nas z felernym towarem, a część prawdopodobnie się do naszego sklepu zniechęciła i jest prawdopodobnym, że niestety już nigdy do nas nie wrócą, żeby zrobić kolejny zakup i nie polecą nikomu ze swojego sąsiedztwa, co jest niestety przykrą sprawą. Wesołą jest natomiast to, że po zgłoszonej reklamacji trzonki dostarczył nam jeden z pracowników zaprzyjaźnionej firmy swoim samochodem osobowym z niewielką przyczepką i teraz mamy cały asortyment w ciągłej sprzedaży. Ponadto, co mamy teraz, chcemy zwiększyć sprzedaż i nasze zyski poprzez wprowadzenie do oferty mojego sklepu takich artykułów jak automatyczne odśnieżarki oraz dmuchawy do liści a także kosiarek ogrodowych w postaci traktorków.

Zakup takich przyrządów umożliwiłby osobom z większym gospodarstwem na dużo szybszą pracę, co umożliwia zaoszczędzenie dużych ilości czasu i przeznaczenie go na ciekawsze zajęcia. Któż przecież nie preferowałby wypicia spokojnie świeżej kawy z mlekiem?

Kategorie: Usługi