Moja koleżanka z którą byłam na studiach po ciąży miała naprawdę duży problem żeby schudnąć. Myślę, że często kobiety mają z tym problem. Jednak ona naprawdę bardzo starała się żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Jednak miała wrażenie, że czym bardziej się stara to tym gorzej jej to wychodzi.

Trening indywidualny dobry na odchudzanie

treningi personalneKoleżanka w pewnym momencie się już po prostu poddała i zaczęła akceptować to jak wygląda. Do momentu gdy naprawdę dużo nie schudła jej siostra. Ona nie mogła uwierzyć w to że jej się udało. Ona przecież też mogła skoro jej siostra która była grubsza od niej osiągnęła swoją wymarzoną wagę. Siostra zresztą nie stosowała żadnych drakońskich diet a po prostu poszła na siłownię. I koleżanka postanowiła również się zapisać na siłownię. W Warszawie jest jednak taka siłownia gdzie nie ma opcji żeby ktoś kto chce nie schudł. Był jej potrzebny oczywiście trener personalny bo sama nie wiedziała by jak ćwiczyć. A tak ten trener osobisty zajął się od razu koleżanką. Miała codziennie treningi personalne i czy jej się chciało czy nie po prostu musiała na nie chodzić. Zresztą naprawdę szybko było widać efekty a to jest chyba najbardziej motywujące do dalszego działania. Koleżanka miała co jakiś czas zmieniany trening indywidualny bo po prostu wraz z utraconymi kilogramami stawała się coraz bardziej sprawniejsza. Powiedziała mi też, że czuje że ma po prostu coraz więcej energii. I przez to na pewno jest też lepszą matką, która chętniej wychodzi z dzieckiem na długie spacery i się bawi.

Wcześniej za to chętnie oglądała telewizję bo to była jej cała rozrywka. Teraz praktycznie nie ogląda telewizji. I teraz z tego co mówi jest w końcu szczęśliwa i zadowolona z tego jak wygląda. Zmieniła też praktycznie całą garderobę i chodzi ubrana tak jak zawsze lubiła.

Czytaj więcej na: http://aktywnytrener.pl

Kategorie: Sport