Od kiedy tylko zacząłem produkować buty to postawiłem na ich odpowiednie zapakowanie. Chodzi o to, że prestiż firmy i rozpoznawalność marki tworzy się poprzez dodatki. Takim dodatkiem jest opakowanie. Pudełka kartonowe kolorowe i z nadrukami zamawiam u producenta. Mam od niego tak dobrą ofertę, że mogę sobie pozwolić na zamawianie pudełek w różnych fasonach.

Opakowanie musi być eleganckie

opakowania - WrocławJeśli sprzedawałbym moje buty w zwykłym pudełku kartonowym to pewnie nikt nie zwracałby na nie uwagi. Wiele firm pożałowało na dobrej jakości opakowania i dzisiaj ich biznes średnio się prezentuje na tle konkurencji. Bo dla klientów bardzo ważny jest charakter firmy, w której robią zakupy. Czasem liczy się drobny gest jak podarowanie jakiegoś gadżetu do zakupionego towaru. Ja w swojej firmie stawiam na piękne i eleganckie opakowania. Chcę, żeby zapamiętano moją firmę jako taką, która dba o swoich klientów. Dlatego hurtowo zamawiam opakowania – Wrocław to miasto, gdzie jest sporo firm, które je produkuje. Dlatego naprawdę łatwo jest znaleźć dobrego producenta, który potrafi zrobić eleganckie i kolorowe opakowania z nadrukowanymi logo. A wielką wagę moi klienci przywiązują do tego, żeby buty dostarczać im w pięknych pudełkach. Przywiązują do tego uwagę, bo równie ważne jak piękne buty jest ich piękne opakowanie. Rozumiem to i od początku swojej działalności mam na uwadze to, żeby zamawiać piękne pudełka u sprawdzonego producenta.

Jeśli mam być szczery to czasami mam wrażenie, że pudełko jest ważniejsze od zawartości. Często tak to właśnie jest, że opakowanie liczy się bardziej od tego co jest w środku. Myślę, że nie tylko moi klienci przywiązują do tego uwagę. Dobrze, że już dawno temu podjąłem współpracę z pewnym producentem opakowań. Współpracuję z nim w tym zakresie przez cały czas.

Kategorie: Usługi