Kobiety mają to do siebie, że nie potrafią się w stu procentach zaakceptować. Zawsze znajdą choć jeden niewielki kompleks. Nie jest to zbyt dobre z punktu psychologicznego. Powinnyśmy mówić sobie co mamy pięknego i wyróżniającego się. Nigdy nie zrozumiem kobiet, które dobrowolnie rujnują swoje poczucie własnej wartości.

Pierwsze USG dziecka to zawsze radość

usgJa nie jestem idealna i zdaję sobie z tego sprawę. Staram się jednak cieszyć ze swoich atutów i trochę maskować niedoskonałości. Nikt z nas bowiem nie jest doskonały. Nie znaczy to jednak, że jest gorszy. Bywają momenty, że ktoś nam wytknie wadę wyglądu. Czy powinniśmy się tym przejmować? W żadnym wypadku. Nie ma znaczenia czy mamy odstające uszy czy może cellulit. Każdy z nas jest w jakiś sposób wyjątkowy. Ktoś ma krótkie nogi lecz obłędne oczy. Inna kobieta będzie miała cudowne piersi i trochę gorszą cerę. Musimy zacząć przyzwyczajać się do swoich mankamentów. Gdy je pokochamy, może staną się również naszymi atutami? Gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, to czy świat byłby piękniejszy? Każdy z nas ma w sobie piękno. Nie jest to botoks czy ostatnio popularna medycyna estetyczna. To nasze wnętrze. To uśmiech na naszej twarzy, gdy pierwszy raz widzimy rekomendowane przez wielu usg w Chełmnie naszego dziecka. To pomoc staruszce z zakupami. To także zwykłe proszę i dziękuję.

Każde miasto jak Bydgoszcz. Kraków czy Wrocław, pełne jest pięknych ludzi. Uroda to tylko nasza wierzchnia warstwa. Pamiętajmy, że nikogo nie kocha się za wygląd. Nawet najpiękniejszy człowiek mający okrutny charakter, nie zazna miłości.