Upadki, pęknięcia, zalania czy zarysowania — takie problemy najczęściej spotykają użytkowników smartfonów. Codzienne, niemal nieustanne użytkowanie również powoduje stopniowe, niezauważalne od razu pogorszenie ich stanu. Aby zabezpieczyć telefon przed wszelkiego rodzaju usterkami i zapewnić estetyczny wygląd na długie lata, poleca się inwestycję w dobrej jakości etui. 

Praktyczne i estetyczne etui na telefon

etui do iphone 8Obecnie niemal każdy kupujący telefon od razu dobiera do urządzenia odpowiednie etui i szkło na wyświetlacz. Dbanie o wygląd smartfona jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale też praktycznych — ochrona obudowy zapobiega rozbiciom ekranu czy niebezpiecznym upadkom. Co więcej, etui jest obecnie atrakcyjnym dodatkiem modowym. Miłośnicy mody dopasowują je do stylizacji, wybierając spośród kilkunastu wzorów na każdy dzień miesiąca. Nie trzeba jednak kupować case’ów w takich ilościach — można stworzyć jeden, spersonalizowany model doskonale odzwierciedlający osobowość właściciela. Świetną opcją są również zabawne etui na prezent dla bliskiej osoby, np. na etui do iPhone 8 bajkowa Królewna Śnieżka „podtrzymuje” jabłuszko znanej marki. Taki wariant z pewnością spodobałby się nastolatkom. Nie brakuje również zabawnych pomysłów na dzień chłopaka czy walentynki — taki kreatywny gadżet z pewnością doceni każda obdarowana osoba. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów etui, m.in. kabury, futerały czy bumpery. Dodatkowo można też wybrać materiały, z których casy są wykonane — skóra, silikon bądź plastik. 

Przy zakupie etui warto wziąć pod uwagę jakość jego wykonania, grubość, odporność na wilgoć czy cenę. Skuteczność ochrony zależy od case’a odpowiednio dobranego do modelu, zatem warto sprawdzić kompatybilność z wszelkimi otworami na przyciski. Etui obecnie stanowi sposób na personalizację telefonu, dzięki czemu tysiące jednakowych modeli może wyglądać odmiennie.