Postanowiliśmy wraz z moim mężem zrobić remont w naszym domu. Chcieliśmy odnowić calutki dom – wszystkie pomieszczenia po kolei. Nasze plany to zrobić te wszystkie zadanie w około trzy-cztery miesiące. Z uwagi na fakt, że na większość mebli trzeba czekać ponad miesiąc czasu postanowiłam zamówić najpierw wszystkie meble do naszego nowego wyremontowanego domu.

Jakie krzesło z nadrukowanym napisem reżyserskim wybrać?

krzesła z nadrukiem reżyserskieNajpierw miała zostać wyremontowana jadalnia. Tak zadecydowaliśmy. Chciałam, aby był tam bardzo duży stół w stylu industrialnym, a do tego aż osiem krzeseł. Wybrałam krzesła z nadrukiem reżyserskie, najbardziej pasowały do naszego całego projektu. Musiałam poszukać firmy, która przygotuje dla mnie taki zestaw krzeseł. Bardzo ciężko z początku było znaleźć takie producenta. Nie chciałam, aby moje krzesła były jedynie w typie krzeseł reżyserskim, a jednak były oryginalnymi takimi modelami. Bardzo zależało mi również na kolorze czarnym moich krzeseł, ponieważ wykończenia całej jadalni, ale również kuchni były w takim kolorze. Dodatkowo krzesła musiały zostać na zamówienie lekko podniesione do góry, z racji na specjalny podest, który został zamontowany w pomieszczeniu jadalnianym. Do krzeseł chciałam także dokupić specjalne zabezpieczanie na nóżki, które miały zapobiegać rysowaniu podłogi, ponieważ w jadalnie została położona oryginalna dębowa, ciemna podłoga – istniało bardzo duże ryzyko porysowania jej w trakcie odsuwania i przysuwania krzesła, co jak wiadomo wykonywane jest bardzo często.

Ostateczni udało mi się znaleźć firmę meblarską, która miała w swojej ofercie krzesła reżyserskie, takie jakich szukałam od samego początku. Byłam tym faktem zachwycona. Postanowiłam nawet zakupić ich 10 a nie jak zakładał pierwotny plan tylko 8.