Muszę przyznać, że mój mąż potrafi zrobić wszystko. Naprawi wszystko w domu, zajmie się samochodem, i tak dalej. Jednak jak się go o coś poprosi, to trochę mu zajmuje zrobienie tego. Tak było z tarasem. Uparł się, że sam go zbuduje i wiedziałam, że to zrobi. Jednak zajęło mu to dłużej niż wszyscy się spodziewaliśmy, przez co z planowaniem tarasu musiałam długo zwlekać.

Ekskluzywne meble na taras

meble tarasowe ekskluzywneŁącznie chyba mu zeszło rok od momentu, gdy powiedzieliśmy sobie, że trzeba będzie taras przy domu postawić. Ale koniec końców powstał on. Wyglądał cudownie. Od samego początku uzgodniliśmy jak chcemy żeby wyglądał, więc nie ma co się dziwić, że efekt końcowy tak mi się podobał – w końcu taki był pomysł. Teraz pozostawało dokupienie mebli do niego. Ja miałam już taką wizję, by urządzić go w dość ekskluzywnym stylu, by całość aranżacji pasowała do stylu, jaki mamy w domu, a szczególnie w salonie, który był niejako przynależny do tarasu. Znalazłam w ofercie polecanego sklepu meble tarasowe ekskluzywne i zaczęłam się im bardziej przyglądać. Chciałam mieć pewność, że będą one na pewno pasować do pozostałego stylu domu i żeby na pewno mi się wystarczająco mocno spodobały. Na szczęście była możliwość podjechania i zobaczenia je na żywo, z czego nie omieszkałam skorzystać. Na miejscu okazało się, że wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach, więc od razu zakupiłam z mężem to, czego potrzebowaliśmy na nasz taras.

Teraz już nasz piękny taras wygląda obłędnie. Razem z tym zestawem mebli wygląda jak wyciągnięty z katalogu. Bardzo mi się podoba i uwielbiam spędzać na nim czas. Nie ma dnia, żebym sobie na nim nie posiedziała i napiła się kawy czy nie poczytała książki. Teraz już chyba mamy wszystko w domu wykończone zgodnie z naszym pomysłem.