Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że zadbane dłonie oraz wypielęgnowane paznokcie, to podstawa. Dłonie, podobnie jak nasz twarz, to nasza wizytówka. Dlatego warto regularnie chodzić na profesjonalny manicure. Natomiast raz na jakiś czas można wybrać się na manicure i pedicure hybrydowy. Taka wizyta przyda się zwłaszcza przed wyjazdem nad morze lub w jakieś inne miejsce, gdzie będziemy pokazywać nasze stopy. A więcej na ten właśnie temat w dalszej części tekstu.

O pielęgnacji stylizacji paznokci u stóp

trwały pedicure hybrydowy w katowicachTrzeba przyznać, że manicure oraz pedicure hybrydowy cieszą się ogromną popularnością odkąd właściwie pojawiła się możliwość takiego stylizowania paznokci u rąk, oraz u stóp. To trwała metoda stylizacji, dzięki której będziemy mogli cieszyć się idealnym efektem nawet do trzech tygodni. Lakier hybrydowy trzeba zwykle usuwać nie dlatego, że coś się z nim stało, lecz z uwagi na pokaźny odrost, który z czasem będzie się pojawiać. Zazwyczaj kobiety cieszą się, że ich paznokcie rosną szybko, jednak w tym przypadku zawsze lepiej, by tak nie było. Jeśli chcemy zapisać się na trwały pedicure hybrydowy w Katowicach, to właśnie w tym mieście znajdziemy kilka ciekawych miejsc, które taki pedicure wykonuje. Oczywiście salony zwykle łączą swoje usługi. Oznacza to, że w jednym miejscu wykonamy zarówno pedicure hybrydowy, jak i manicure. Co jest bardzo dla klientów wygodne.

Jak już sobie powiedzieliśmy w powyższej części tekstu, manicure czy też pedicure hybrydowy to bardzo przydatne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo czasu. W jaki sposób? Otóż jeśli używamy zwykłych lakierów, bardzo prawdopodobne jest, że na drugi dzień znów będziemy musieli malować paznokcie. Niestety zwykłe lakiery nie są zbyt trwałe, a na niektórych paznokciach nie przetrwają nawet 1 dnia.