W sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy niemalże wszystkie produkty i akcesoria, które są potrzebne mamie i maluchowi. W oferowanym asortymencie znajdziemy wózki, łóżeczka, ubrana czy wanienki, ale także różnego rodzaju pieluszki.

Kiedy przyda się pieluszka tetrowa?

polecane pieluchy tetrowe białePierwsze dziecko zawsze powoduje w rodzicach strach i obawę czy podołają, ale z czasem opieka staje się automatyczną czynnością. Nie mają kłopotu z kąpielą, przewijaniem, karmieniem czy usypianiem. Doskonale wiedzą, co jest potrzebne przy dziecku, a co zbędne, dlatego też już świadomie dokonują wyborów. W wyprawce dla niemowlaka każdy rodzic ma ubranka, kocyki, smoczki czy butelki, ale nie może w niej zabraknąć także wielorazowych pieluch, które mogą być wykorzystywane na wiele sposób. Przede wszystkim polecane pieluchy tetrowe białe są niezbędne w codziennej pielęgnacji dziecka. Są wykonane z miękkiej tetry, czyli bawełny o dość luźnym splocie, która doskonale chłonie wodę i przepuszcza powietrze. Można ją prać w wysokich temperaturach, nawet w dziewięćdziesięciu stopniach, dzięki czemu od razu zostaje ona wysterylizowana. Pieluszki wielorazowe przeważnie są stosowane jako tkanina do wycierania buzi czy rączek, osłona ramienia rodzica w trakcie podnoszenia dziecka do odbicia czy nawet jako alternatywne prześcieradło na przewijak. Tetra jest miękka w dotyku nawet po wielokrotnym praniu więc może służyć jako zastępczy, cienki ręcznik, którym szybko osuszymy ciało maluszka. Dodatkowo niska cena pieluch jest ich atutem.

Takie pieluszki powinni mieć wszyscy rodzice niemowląt, ponieważ często okazuje się ona niezastąpiona. Można je stosować w kontakcie z alergikami, ponieważ nie powodują podrażnień ani alergii i są całkowicie bezpieczne. Kupimy je już za niecałe dwa złote.

Kategorie: Dla dziecka