Kiedy człowiek jest zakochany, to traci głowę, dla tej drugiej osoby. U mnie właśnie tak było. Kiedyś przypadkiem odwiedziłam sklep z pościelą 3d, w którym sprzedawał chłopak, w którym się zakochałam od pierwszego wejrzenia. Nie wiedziałam, czy również zrobiłam na nim dobre wrażenie, więc chciałam to sprawdzić.

Miły pan ze sklepu z pościelą 3D

sklep z pościelą 3dOdwiedzałam ten sklep i wybierałam pościel 3d bardzo długo, z nadzieją, że mi coś doradzi. Podszedł do mnie i pochylił się, aby pokazać schowane wzory. Powiedziałam, że uwielbiam jednorożce, i że taką pościel właśnie bym chciała. Zaśmiał się, że jestem wymagająca, ale potrafi sprostać moim oczekiwaniom. Powiedział, że hurtownia pościeli 3d może stworzyć dla mnie indywidualną postać wedle chęci, a on mi ją z przyjemnością sprzeda. O, szykowała się kolejna okazja do zakupów. Obejrzałam w internecie jakiś dobry sklep z pościelą 3d i zobaczyłam, ile ten jednorożec może kosztować. Ups, trochę dużo, ale czego się nie robi dla miłości. Musiałam go jeszcze raz zobaczyć. Może tym razem się odważę, i poproszę go o numer telefonu? Kto wie. Jak tylko hurtownia dostarczy moją pościel to chyba polecę tam jak na skrzydłach. Okazało się, ze już za 3 dni mogłam tam iść. Pan oczywiście siedział na swoim krzesełku i już na wejściu uśmiechał się do mnie. Mówił, że zgodnie z obietnicą mam swojego jednorożca, a on w zamian chciał zapytać, czy mogę iść z nim na kawę. Myślałam, że oniemieję. Przynajmniej odeszło mi pytanie go o numer, skoro sam zaproponował.

Jakie to wspaniałe, że taka cudna pościel 3d może spowodować, że trafię na księcia z bajki. Tylko bez jednorożca niestety, bo one występują tylko w bajkach. No ale to mi w zupełności wystarczy. Teraz jesteśmy parą i jestem bardzo szczęśliwa. Kochamy się bardzo i na pewno nigdy nie przestaniemy, bo to mój wspaniały książę.