Chciałem zawsze z bratem otworzyć serwis wymiany opon. Być może jest to dość mocno wyspecjalizowany biznes. Nie wiem czy byśmy znaleźli dostateczną ilość klientów, aby się utrzymać. Mam jednak nadzieję, że tak. Na razie wszystko jest w fazie projektów. Oby nam się jednak kiedyś udało.

Poszukiwanie montażownic ciężarowych i osobowych

montażownice ciężaroweNapisaliśmy biznesplan i daliśmy go do sprawdzenia specjaliście, który wiemy, że na bieżąco zajmuje się czytaniem takich dokumentów. Jest on bowiem członkiem zespołu, który przyznaje dotacje na różne projekty. Chcieliśmy, aby pomógł nam określić, co jeszcze powinniśmy rozwinąć albo co odjąć. Nie znamy się przecież na tym za bardzo. Potrzebowaliśmy więc wsparcia. Poza tym zaczęliśmy już rozglądać się za wyposażeniem. Montażownice ciężarowe to oczywiście podstawa i konieczność. Zależy nam na precyzji wykonania. Nasłuchaliśmy się bowiem różnych opinii o podobnych produktach. Nie wszystkie są naprawdę dobre. My zaś chcemy zainwestować tyle, ile będzie trzeba, ale za to mieć produkt na długo. Wydaje mi się, że takie podejście jest lepsze. Po prostu dzięki temu można oszczędzić więcej niż wtedy, gdy się wybierze coś tańszego, co jednak nie zda egzaminu. Tego nauczyło nas życie. Na razie jednak nie mamy upatrzonego żadnego konkretnego modelu montażownicy. Rozglądamy się i porównujemy różne opinie. Myślę, że jak będzie trzeba to coś sobie znajdziemy. Na pewno jednak musimy też pomyśleć o innych urządzeniach takich jak chociażby wyważarki czy też po prostu narzędzia.

Będzie tego na pewno sporo. Lokal mamy już w zasadzie upatrzony. Mam nadzieję, że nikt go nam nie sprzątnie sprzed nosa, bo to wszystko może jeszcze trochę potrwać. Trzeba jednak być dobrej myśli. Oby się wszystko udało jak należy to będziemy szczęśliwi.

Więcej na stronie http://sklepwarsztatowy.pl

Kategorie: Przemysł