W swoim fachu czułam się najlepiej i chciałam podzielić się z innymi swoją wiedzą. Wygrałam wszystkie możliwe konkursy i postanowiłam założyć własną działalność. Moim celem było szkolenie przyszłych psich fryzjerów, ażeby byli w pełni profesjonalni.

Prowadzenie kursu ze strzyżenia psów

kurs strzyżenia psów krakówNa początku roku zaczęłam oferować w pełni profesjonalny kurs strzyżenia psów kraków, na który od razu zapisało się mnóstwo ludzi. Moje osiągnięcia, które zdobyłam przez te wszystkie lata robiły na każdym wrażenie. Ludzie mi ufali i wiedzieli, że ode mnie nauczą się wszystkiego. Na kursie były prowadzone zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Miałam umowę ze schroniskiem, które przekazywało mi psiaki do strzyżenia. Od razu zauważono, że dzięki współpracy ze mną coraz więcej psów znajdowało nowy dom. Wystarczyło je tylko porządnie ostrzyc. Swoich kursantów dopuszczałam do zajęć dopiero wtedy, kiedy miałam pewność, że już są gotowi. Nie każdy równo przyswajał sobie wiedzę. Niektórzy też byli niecierpliwi a do pracy przy strzyżeniu psów trzeba mieć i cierpliwość i odpowiednie podejście do zwierząt. Po takim kursie każdy wychodził ode mnie bardzo zadowolony i pewny, że jest gotowy do pracy. Czasami pojawiali się ludzie, którzy nie radzili sobie kompletnie na kursie i wtedy wkładałam o wiele więcej pracy w pomoc takim właśnie osobom. Potrzebowały one więcej ćwiczeń i uwagi co ostatecznie owocowało sukcesem. Z moich kursów rocznie korzystało prawie dwieście osób. Byłam dumna z takiego wyniku.

Po pięciu latach otworzyłam własny salon, w którym strzygłam wszystkie psy ze schroniska. Miałam mnóstwo pieniędzy, które zainwestował właśnie w taki psi salon fryzjerski. W ten sposób mogłam pomóc psom ze schroniska w znalezieniu stałego i kochającego domu.

Kategorie: Usługi