Rozwój lokalnej winnicy przerasta oczekiwania samych mieszkańców jak i właścicieli. Jeszcze do niedawna produkcja wina była pasja kilku osób z naszej okolicy. Ostatnimi czasy jednak ich popularność stała się tak duża, że zamówienia na wina zaczynają napływać z najlepszych restauracji w całym kraju.

Rośnie sprzedaż Polskiego wina

sprzedaż wina polskiegoNic nie wskazywało na to, że z naszej winnicy, wino stanie się najlepszym w całej Europie. Na kilku hektarach, gdzie rosną winogrona z których produkujemy wina, prowadzona jest naturalna selekcja najlepszych odmian winogrona. Firma rozpoczęła sprzedaż wina Polskiego na rynki zagraniczne co okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż takiej jakości jaka jest w naszym winie rzadko gdzie można spotkać. Jakość wina jest doceniana przez koneserów na całym świecie, a restauratorzy okrzyknęli je hitem nadchodzącej wiosny. Dobre informacje szybko się rozchodzą, przez co zamówienia lokalna firma ma na blisko ponad rok. Winnica musiała szybko zacząć kupować większe powierzchnie, żeby móc posadzić więcej krzewów winogron. Takie zamówienie wydaje się bajeczne i takie jest, ale najpierw trzeba sprostać zadaniu i wyprodukować taką ilość wina na jaką firma się zdeklarowała. Po rozwoju ma to być największa winnica w Europie Środkowej. Czasem wystarczy tylko robić swoje, a jeżeli coś jest wartościowe to samo zostanie odkryte i docenione, tak jak jest to w przypadku naszego wina.

Jest to niewątpliwie ogromny sukces lokalnej winnicy. Obecnie firma ma zamiar zatrudnić ponad 100 nowych osób do pracy, żeby wyrobić się ze wszystkimi zamówieniami. Wierzymy, że sprzedaż Polskiego wina będzie rosła z roku na rok a lokalna firma urośnie w zastraszająco szybkim tempie i będzie sławić dobre imię Polski na arenie międzynarodowej.

Kategorie: Usługi