W firmie, w której pracuje co roku organizowana jest impreza integracyjna. Uważam, że jest to świetna okazja do tego żeby dobrze poznać swoich współpracowników w trochę innej sytuacji. A także do tego żeby poznać nowych pracowników.

Dobrze zorganizowany piknik

pikniki firmowe krakówTakie imprezy sprawiają, że zespół w którym się pracuje staje się bardziej zgrany. Czasem dzięki takim imprezom można nawiązać też jakieś relacje bardziej koleżeńskie czy więc przyjacielskie. W firmie, w której pracuje taka impreza co roku ma zupełnie inny charakter. W tym roku ma odbyć się piknik formowy. Mi ten pomysł bardzo się spodobał bo cenię sobie tego typu wydarzenia zorganizowane na świeżym powietrzu. Przynajmniej na taki piknik nie trzeba będzie się jakoś bardzo elegancko ubrać. Bo za tym nie przepadam. W tym roku pikniki firmowe kraków organizuje bardzo dobra firma eventowa. Ma ona spore doświadczenie w organizacji takich właśnie spotkań na terenie całego kraju a także za granicą. Także mogę mieć nadzieję, że wszyscy będą dobrze się bawić. Na tym pikniku pojawiło si,ę wiele osób. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że zabrakło tylko nielicznych. Pogoda jak najbardziej dopisała Ogólnie ta impreza odbyła się w bardzo dobrym miejscu. Oczywiście każdy zwracał uwagę na dobre jedzenie. W sumie to można nawet powiedzieć, że było to jedzenie bardzo wykwintne i niektóre potrawy jadłam pierwszy raz w życiu. Były przygotowane też różne konkursy a także konkurencje, za wygranie których można było zdobyć cenne nagrody.

Odbyło się także losowanie nagród wśród wszystkich pracowników. Uważam, że był to chyba jeden z najważniejszych punktów programu. Całą imprezę prowadził konferansjer, który zrobił to bardzo dobrze. Ja i moi znajomi z pracy bawiliśmy się świetnie i nie zauważyliśmy nawet tego jak szybko mijał czas.

Kategorie: Usługi