Działająca od trzydziestu lat firma Taro postawiła w tegorocznym sezonie letnim na młodzieżową kolorystykę. Dzięki temu piżamy Taro cieszą się ogromną popularnością szczególnie wśród chcących wyglądać doroślej nastolatek jak i studentek, które nie wstydzą się pokazać w szarościach na korytarzach akademika.

Młodzieżowe wzory piżam Taro

taro piżamyTegoroczne lato stoi pod znakiem krótkich spodenek i szarości połączonej z pastelami. W tym roku firma taro piżamy zaprojektowała tak, aby pasowały do letnich piżama party z gadżetami w kształcie flamingów oraz jednorożców. Różowe, miętowe oraz żółte koszulki tonują krótkie spodenki w szarościach i czerniach. Co się rzuca w oczy, nowością jest brak koloru granatowego, który od kilku sezonów królował wśród dziewczęcej bielizny nocnej. Ten poważny kolor został zarezerwowany dla dorosłych pań. Co ciekawe, kolekcja dla kobiet zawiera kilka modeli piżam pasujących kolorystycznie do dziewczęcych piżamek. Są one jednak w nieco poważniejszych barwach: szarości, czerwieni oraz pudrowym różu z zabawnymi, aplikacjami które przypadną do gustu zarówno mamie jak i córce w wieku szkolnym. Jednak nawet w ofercie piżam dla mam nie mogło zabraknąć akcentu dla prawdziwych księżniczek. Soczysto różowa piżama ucieszy najmłodsze użytkowniczki. Tożsame kolekcje można znaleźć również na dziale męskim. Kilka piżam dla panów zostało przygotowanych również w mniejszych rozmiarach aby ucieszyć ojca i syna.

Podsumowując letnią kolekcję piżam Taro dla dziewczyn i dziewczynek nie można nie zauważyć świeżości jaką niosą ze sobą przyjemne jasne kolory i wesołe aplikacje, które mają więcej wspólnego z modą niż z dziecięcymi kreskówkami. Na pewno sny, które dziewczyny będą śnić w piżamkach tego producenta będą kolorowe i radosne.