Gdyby ktoś powiedział mi, że kiedykolwiek będę współpracować z biurem nieruchomości, to nigdy bym w to nie uwierzyła. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że sądziłam, że jest to tylko i wyłącznie strata czasu. Moje zdanie się jednak zmieniło.

Moja oaza spokoju z dalszej perspektywy 

nowe mieszkania na sprzedaż w SkórczuDwa tygodnie temu, mój mąż zdecydował, że skorzystamy jednak z pomocy agenta nieruchomości. Wiadomo, nie byłam zadowolona, jednak, kiedy poznałam panią Annę, byłam zachwycona. Pełen profesjonalizm. Czego szukaliśmy? Interesowały nas nowe mieszkania na sprzedaż w Skórczu. Nasze szczególne wymagania? Zależało nam na mieszkaniu czteropokojowym. Głównie dlatego, że nasza rodzinka jest dosyć spora. Mamy troje dzieci. Sami rozumiecie. Chcieliśmy, żeby nasze nowe mieszkanie miało duże okna. Światło, słońce jest dla nas jak przyjaciel. Im go więcej, tym lepiej. Szukaliśmy lokum, w którym będziemy mieć aneks kuchenny, połączony z salonem. Nie lubimy opcji, w której kuchnia jest usytuowana jako zamknięte pomieszczenie. To dosyć kłopotliwe, kiedy musisz gotować obiad, a jednocześnie chcesz pobyć z dziećmi. Otwarta przestrzeń zdecydowanie ułatwia codzienne, rodzinne życie. Wracając do Pani Anny, początkowo uważałam, że nie sprosta, ale myliłam się. Znalazła dla nas to „cudo” w przeciągu dwóch tygodni. Chyba nigdy nie widziałam na własne oczy, aż takiej skuteczności. Jak czuje się po tej zmianie nasza rodzinka? Każdy znalazł swoje idealne miejsce i wszyscy są bardzo zadowoleni. Kolejnym atutem tego mieszkania jest to, że znajduje się przy nim, duży balkon, który jest kryty. Może służyć jako taras. Zimą – może być to dodatkowe miejsce, do czytania książek. Jak możecie się domyślić, odosobnione miejsce, bardzo jest pożądane w przypadku gromadki dzieci. Balkon jest idealny. To prawdziwa oaza spokoju. 

Jakie są moje przemyślenia w tym temacie? Czasem warto jest skorzystać z pomocy specjalisty. Zaoszczędzimy czas. Nie sposób zauważyć, że jednak taka osoba ma do czynienia z „problemami naszego typu” w życiu codziennym i łatwiej jej będzie coś na to zaradzić. 

Kategorie: Dom i ogród