Niedawno miałam dość poważny problem ponieważ za nic w świecie nie mogłam wpaść na to, co powinnam podarować na zbliżające się święto. Prezenty urodzinowe, czy imieninowe raczej jakoś niezwykle od siebie nie odbiegają, jednak prezent na rocznicę dla chłopaka to już poważne wyzwanie, bo nie do końca wiadomo, czy powinno być to coś spersonalizowanego, czy też wspólnego.

Najlepszy możliwy prezent dla chłopaka  

prezent na rocznicę dla chłopakaW związku z tym, że nie była to nasza pierwsza rocznica, ale już piąta, trzeba było naprawdę porządnie ruszyć głową, by wymyślić coś, co mogłoby tak porządnie zaskoczyć drugą osobę. Pamiętam, że najpierw podarowaliśmy sobie takie same bransoletki, następnie wybraliśmy się na romantyczną podróż do Wenecji, trzecia rocznica to kolacja w eleganckiej warszawskiej restauracji, za czwartym razem uznaliśmy, że nie będziemy świętować jakoś szczególnie, bo akurat złożyło się tak, że obydwoje następnego dnia jechaliśmy w delegację i zwyczajnie zostaliśmy w domu. Tym razem jednak mieliśmy dużo wolnego czasu, gdyż owy dzień wypadł w weekend. Dlatego też prezent na rocznicę dla chłopaka miał być zapamiętany na wiele lat. Zdecydowałam się na coś szalonego. W związku z tym, że Michał często mówi, że chciałby spróbować kiedyś jakiegoś sportu ekstremalnego, a nigdy sam nie może się za to zabrać postanowiłam, że wykupię mu możliwość skoku na bungee.

Okazało się, że zorganizowanie takiego przedsięwzięcia wcale nie jest takie trudne ponieważ w dni wolne jest wiele miejsc, gdzie można skoczyć z dużych wysokości. W dniu rocznicy zabrałam Michała w jedno z takich miejsc. Gdy dotarliśmy i wszystko stało się jasne mój chłopak oniemiał z wrażenia. Zaraz po tym zaczął cieszyć się jak dziecko, no i w końcu po wielu latach mógł spełnić marzenie.

Kategorie: Handel