W ostatnich latach popularność zyskały nowe style aranżacyjne, które można wykorzystać w każdym z domowych wnętrz. Wymienić tutaj trzeba przede wszystkim trend skandynawski oraz koncepcje w stylu loftowym. Każdy z tych wariantów ma wielu swoich zwolenników.

Atrakcyjne projekty industrialne

meble industrialneInnowacyjne wyposażenie sprawia, że pomieszczenia zyskują na bardziej oryginalnym charakterze. Nowoczesne projekty świadczą o zamiłowaniu właścicieli do wyrobów nietuzinkowych i jedynych w swoim rodzaju. Można także zadbać o wysoką funkcjonalność, dzięki której wszyscy domownicy chętnie będą spędzali czas w domowych aranżacjach. Przyznać trzeba, że efektownych rozwiązań nie brakuje. Nieszablonowe meble industrialne proponowane są do wyposażenia salonu, sypialni, ale również kuchni. Z powodzeniem można wybrać takie projekty, które będą idealnie odzwierciedlały gusta domowników. W loftowych projektach charakterystyczne jest zestawienie drewna z metalem, co prezentuje się bardzo oryginalnie i ciekawie nawiązuje do przemysłowego klimatu. Uwagę przyciągają designerskie stoły i stoliki, gdzie efektowny blat eksponuje naturalną strukturę drewna. Metalowa podstawa niejednokrotnie zaskakuje pomysłowością wykonania i niebanalnym kształtem. Takie projekty meblowe powodują, że domowe wnętrza od razu nabierają bardziej wyrazistego charakteru. Równie atrakcyjnie wyglądają industrialne komody, szafy i regały, które można zagospodarować w zależności od potrzeb.

W modnych wnętrzach każdy detal ma znaczenie. Dlatego bardzo skrupulatnie dobierane są nie tylko meble, ale również dodatki – np. praktyczne tekstylia. Każde pomieszczenie można zaplanować w taki sposób, aby odpowiadało na wszystkie potrzeby domowników, z uwzględnieniem ich upodobań wizualnych.