Wszystkie ciekawe inspiracje są mile widziane w nowoczesnych aranżacjach. Interesujących wariantów jest sporo, warto przyjrzeć się bliżej asortymentowi oferowanemu przez producentów. A wybór jest naprawdę szeroki – zróżnicowany, wpisujący się w różne oczekiwania i potrzeby.

Efektownie wykończone podłogi – kolekcja Ashwood

płytki ashwoodNiesłabnącą popularnością cieszą się różnego rodzaju płytki ceramiczne. A wszystko to za sprawą wszechstronności w wykorzystaniu, trwałości i wysokiej estetyki. Użytkownikom nie są również obojętne walory wizualne, producenci także w tym zakresie wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dostępne są płytki w różnych wymiarach i fakturach, swobodnie można dobrać kolorystykę do każdej aranżacji. Dużym powodzeniem cieszą się wszystkie motywy czerpiące inspirację z natury – akcenty drewnopodobne, wzory florystyczne. W ten trend znakomicie wpisują się płytki Ashwood – nowoczesna kolekcja płytek zarówno wewnętrznych jak i przystosowanych do zastosowania na zewnątrz. Uwagę przyciąga atrakcyjna stylistyka – płytki w piękny sposób imitują drewno. Można w ten sposób odmienić całą przestrzeń, nadając jej przy tym bardzo efektownego charakteru. W pierwszej kolejności na ten rodzaj płytek zwrócą zapewne uwagę entuzjaści modnego i funkcjonalnego stylu skandynawskiego, rustykalnego oraz prowansalskiego. Bardzo szybko można się jednak przekonać, że taki wzór pasuje również do innych kierunków stylistycznych. 

Podczas urządzania pomieszczeń warto wykorzystywać własne pomysły, z uwzględnieniem nieszablonowych inspiracji. Wybór jest zróżnicowany, zarówno wśród rozwiązań do podłóg jak i pozostałych elementów wyposażenia wnętrz. Dokładnie przemyślane aranżacje zapewniają świetny efekt wizualny oraz wygodę dla użytkowników.