Salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest to też najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, które w nowoczesnych aranżacjach łączy się z jadalnią. W salonie wypoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Warto urządzić to pomieszczenie w taki sposób, żeby było jak najbardziej wygodne i atrakcyjne. 

Biały stolik w salonie

stoliki kawowe białe połyskCentralnym punktem każdego domu i mieszkania jest salon. Bez względu na jego wielkość, salon powinien łączyć w sobie wygodę, funkcjonalność i interesujący design. Od jakiegoś czasu bardzo modne są jasne przestrzenie w naszych domach, a szczególnie w mieszkaniach, gdzie jasne barwy optycznie powiększają przestrzeń. Oprócz jasnych ścian i podłóg, warto zainwestować też w jasne odcienie mebli, najlepiej w neutralnych kolorach. Pozwolą nam one na dowolne manewrowanie dodatkami. W jasnych salonach doskonale sprawdzą się stoliki kawowe białe połysk, których na rynku jest całe mnóstwo. Możemy przebierać we wzorach i kolorach, od najbardziej klasycznych, prostokątnych, po bardziej skomplikowane, designerskie kształty. Stoliki wykonane z białych, błyszczących płyt często dodatkowo łączy się z dodatkami szklanymi. Na porządku dziennym są więc szklane półki, a nawet blaty. Białe stoliki kawowe dają nam możliwość dobierania dodatków w dowolnym kolorze. Biały jest bowiem najbardziej uniwersalnym kolorem, który dobrze komponuje się ze wszystkim. Białe stoły wprowadzają też nieco elegancji do wnętrza. 

Urządzając salon w mieszkaniu lub w domu, możemy wziąć pod uwagę najmodniejsze w ostatnim czasie rozwiązanie, jakim jest nacisk na jasną kolorystykę. Coraz chętniej powracamy do bieli, głównie w postaci umeblowania. W salonie elegancji doda biały stolik kawowy, najlepiej wykonany z błyszczącej płyty.