Byliśmy bardzo niepocieszeni gdy dowiedzieliśmy się o niedawnym zamknięciu naszego ulubionego klubu laser tag. Było to bowiem miejsce do którego uczęszczaliśmy ze znajomymi dość regularnie, więc okazało się iż zostaliśmy nagle bez stałego miejsca spotkań i ulubionej rozrywki. Pogoda nie pozwalała na mecze terenowe, więc tym bardziej byliśmy niezadowoleni z takiego obrotu spraw.

Nowoczesny salon wirtualnej rzeczywistości w Gdyni

vr gdyniaZnajomi zaproponowali alternatywę dla sali lasertagowej, a mianowicie salon gier w wirtualnej rzeczywistości, jaki niedawno został otwarty w naszej okolicy. Ilość tytułów jakie owy salon oferował była imponująca, podobnie jak możliwość zamiany ciężkiego sprzętu do lasertagu na okulary vr Gdynia nie miała żadnych innych salonów tego typu, więc tak jak się spodziewaliśmy, był dość popularny, więc musieliśmy wcześniej zarezerwować termin dla siebie, na dłuższą grę z całą drużyną. Nie byliśmy zawiedzeni, gdyż sprzęt salonu stał na najwyższym poziomie, i mógł śmiało rywalizować z profesjonalnymi salonami gier w wielu miastach, a ilość różnych gier i aplikacji mogła zadowolić nawet najbardziej wybrednych amatorów systemów VR. Do wyboru mieliśmy zarówno gry kooperacyjne jak i drużynowe, a w przerwach pomiędzy meczami mogliśmy usiąść w części lokalu przeznaczonej do odpoczynku.

W salonie mieścił się również niewielki bar, w którym można było dostać zimne napoje i przekąski, a loże dla klientów, położone obok baru były przestronne i wygodne, w sam raz na odpoczynek pomiędzy meczami. Nic więc dziwnego iż staliśmy się szybko stałymi klientami salonu, który zastąpił nam dotychczasowe miejsce zimowych spotkań, i stał się stałym miejscem zebrań drużyny, zarówno w celu pogrania w ulubione tytuły jak i posiedzeń w gronie kolegów.

Kategorie: Rozrywka