Tata pomógł mi w spełnieniu mojego wielkiego marzenia, czyli w otwarciu klimatycznej kawiarenki. Nigdy nie mogłam się ostatecznie zdecydować, bo nie miałam miejsca na rozwinięcie biznesu i to mnie trochę demotywowało. Tata natomiast pewnego dnia zadzwonił do mnie i powiadomił mnie o tym, że zakupił lokal, który idealnie pasuje na kawiarnię. Powiedział, że jeśli nie chcę z niego skorzystać, to on znajdzie dla niego zastosowanie.

Obrazy w kawiarni w ozdobnych ramach

ramy do obrazów ozdobneTo oczywiste, że nie musiał szukać innego zastosowania na ten lokal, bo ja od razu powiedziałam, że decyduję się na kawiarnię. To było właśnie to, czego potrzebowałam, by zrealizować marzenie. Od tego momentu wszystko poszło błyskawicznie. Rodzice i moja siostra we wszystkim mi pomagali. Po remoncie zamówiliśmy meble i wszystkie potrzebne urządzenia i pozostawała jeszcze kwestia dekoracji. Jako że chciałam, aby kawiarnia kojarzyła się z Francją, to znalazłam obrazy z krajobrazami francuskimi, które chciałam zawiesić w lokalu. Musiałam jeszcze tylko znaleźć odpowiednie ramy, by pasowało one do stylistyki kawiarni. Siostra powiedziała, że ma namiary na ramy do obrazów ozdobne, które jej zdaniem bardzo dobrze wyglądałyby na ścianach kawiarni. Gdy je zobaczyłam to faktycznie od razu byłam w stanie wyobrazić sobie, jak fajnego stylu mu nadały temu miejscu. Nie było sensu dłużej się zastanawiać, zamówiłam tyle, ile miałam obrazów.

Dużo się zmieniło od momentu telefonu taty do teraz. Wtedy kawiarnia była jedynie mglistym marzeniem, a teraz jest już moją codziennością. Bardzo się cieszę, że udało mi się uzyskać taki francuski charakter tego miejsca, w czym zdecydowanie pomagają ramy osadzone w bardzo ozdobnych ramach. Trzeba przyznać, że na klientkach robi to wrażenie.