Niedawno przeniosłem się do Gdańska. Jestem na etapie szukania pracy, ale wiem, że trójmiasto daje dużo możliwości i na pewno coś znajdę. Wcześniej pracowałem jako kierowca międzynarodowy i chciałbym mieć pracę o podobnym charakterze.

Transport mebli w Gdańsku jest ok

transport mebliW internecie ogłaszała się firma organizująca przeprowadzki, że szuka kierowcy na pełen etat. Zaciekawiło mnie to ogłoszenie i postanowiłem mu się mu przyjrzeć. Dowiedziałem, że firma działa na terenie całego trójmiasta i jest jedną z najbardziej znanych. Firma organizuje przeprowadzki na najwyższym poziomie i świadczy wszelkie niezbędne usługi z tym związane. Znalazłem na ich stronie, że współpracują z siecią sklepów meblowych, które zlecają im transport mebli na terenie całego województwa. Stwierdziłem, że taki transport mebli w Gdańsku by mi odpowiadał i oferta pracy coraz bardziej mi się podobała. Kiedyś jak byłem w Berlinie to też pomagałem jednemu typowi zorganizować transport mebli, bo kompletnie nie znał języka i sobie nie radził. Mam doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikację, więc wysyłam podanie do tej firmy. Zaskoczyłem się, bo odzew był jeszcze tego samego dnia! Zadzwonił do mnie pracownik firmy, żeby zaprosić mnie na rozmowę. Następnego dnia z samego rana pojawiłem się tej firmie. Pracownik pytał mnie, czy mam doświadczenie, jeżeli chodzi o przeprowadzki, ponieważ często w firmie są na nie zlecenia. Powiedziałem, że dużo jeździłem i woziłem różne towary i to nie stanowi żadnego problemu.

Od siebie też dodałem, że jeżeli chodzi o transport mebli to nie raz miałem takie zlecenia i na pewno bez problemu ze wszystkim sobie poradzę. Dostałem tę pracę. Firma zapewnia mi samochód oraz kartę na stację paliw. Zaczynam już następnego dnia. Wiem, że na pewno się sprawdzę i dostanę umowę na stałe.

Kategorie: Transport