Każdy pragnie, aby jego ślub i wesele było wyjątkowym czasem spędzonym w gronie najbliższych. Przygotowując personalizowane ozdoby: etykiety, winietki, tablicę z listą gości oraz zawieszki na alkohol trzeba wziąć pod uwagę również niektóre sprawy organizacyjne z tym związane.

Wyróżnienie rodziców spośród gości

kotyliony dla rodzicówUstawinenie stołów, zaplanowanie, gdzie kogo posadzimy to zawsze temat sporny i nie da się dogodzić każdemu gościowi uczestniczącemu w uroczystości. Często sadza się gości na zmianę kogoś z rodziny panny młodej, a później kogoś z rodziny pana młodego. Niezależnie jaki będziemy mieli pomysł w związku z posadzeniem gości, świadkowie powinni siedzieć przy parze młodej. Rodzice już nie mają takiego obowiązku i to zależnie niektórzy sadzają rodziców przy wspólnym stole, inni decydują się posadzić rodziców z innymi gośćmi, rodziną z którą dawno się nie widzieli lub najbliższą rodziną. Aby zorganizować miejsca przy stole zamieszcza się przy każdym talerzyku winietkę z imieniem i nazwiskiem gościa. Dodakowo przy wejściu na salę warto postawić tablicę z planem rozmieszczenia gości. Kolejnym pomysłem na wyróżnienie na przykład rodziców i świadków mogą być kotyliony. Kotyliony dla rodziców warto wykonać w kolorze przewodnim ,który wybraliśmy przy dekoracji sali weselnej i doborze dodatków. Aby całość pasowała i łączyła się ze sobą można zamówić kotyliony z kwiatami ręcznie robione.

Zaplanowanie gości i rozmieszczenie stołów oraz przygotowanie winietek i reszty personalizowanych ozdób wymaga czasu i dobrego przygotowania, aby o nikim nie zapomnieć. Dobrane w jednym stylu i kolorze winieki, kotyliony i zawieszki będą dopełnieniem weselnych ozdób i sprawią, że wesele będzie wyjątkowym przyjęciem dla pary młodej jak i dla zaproszonych gości. 

 

Kategorie: Usługi