Prowadziłam hurtownię z bielizną, w której zaopatrywali się przedsiębiorcy z całego województwa. Oferowałam towar w najniższych cenach i dzięki temu konkurencję pozostawiałam daleko w tyle. Wiedziałam jak działać i dlatego to właśnie dawało mi tak ogromną przewagę nad resztą. 

Zamówienie z katalogu skarpet z włókna bambusowego 

skarpety z włókna bambusowegoWielu producentów zabiegało o współpracę, ponieważ moja hurtownia miała najlepsze wyniki sprzedażowe. Otrzymywałam też sporo katalogów z produktami i czasami korzystałam z takich ofert. Ostatnio właśnie trafił na moje biurko katalog od przedsiębiorcy, który do produkcji wprowadził skarpety z włókna bambusowego i znajdowały się one w tym katalogu. W hurtowni miałam masę skarpet różnego typu, jednak nie bambusowe, dlatego zainteresowałam się tym asortymentem. Wiedziałam doskonale jakie właściwości takie skarpetki posiadały i miałam świadomość, że klienci będą się chętnie na nie decydowali. W katalogu były produkty zarówno damskie jak i męskie, co mi odpowiadało, gdyż bieliznę oferowałam dla wszystkich. Z katalogu wybrałam te skarpety, które w mojej ocenie miały dobrze się sprzedawać. Dokonałam zakupu za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, co poszło bardzo sprawnie. Podałam przedstawicielowi numery katalogowe konkretnych produktów, jakimi byłam zainteresowana i poprosiłam od razu o wystawienie faktury zbiorczej. Dane swojej firmy podyktowałam i pozostało mi czekać na realizację dostawy, która dodatkowo była całkowicie darmowa dla nowych klientów.

Nowy asortyment oferowany w mojej hurtowni ciszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uważałam, to za ogromny sukces, ponieważ decyzję o zakupie skarpet podjęłam spontanicznie. Wiedziałam jednak jak wygodne one były i warto było się zdecydować na ten zakup.