Córka chciała uczęszczać na dodatkowe, pozaszkolne zajęcia. Zależało jej, by rozwijać się także pod kątem sportowym, a nie tylko naukowym. Nie mogła jednak znaleźć długo dyscypliny dla siebie. Dopiero, gdy znalazła reklamę szkółki jazdy konnej znajdującej się w naszej okolicy, to stwierdziła, że to jest właśnie to, czego chciałaby spróbować. Uznałam, że to bardzo ciekawa alternatywa, więc zgodziłam się.

Kupno bryczesów z pełnym lejem silikonowym

bryczesy pełny lej silikonowyBardzo szybko okazało się, że córka ma wrodzony talent do jazdy konnej i w ogóle kontaktu z końmi. Widać było, że bardzo łatwo odnajdywała się wśród tych zwierząt i podchodziła do wszelkich ćwiczeń bez jakiegokolwiek strachu. Instruktorzy mówili mi nawet, że pierwszy raz spotkali się z takim odważnym i zdecydowanym podejściem u osoby, która wcześniej na dobrą sprawę nie miała żadnego kontaktu z końmi i jeździectwem. Biorąc pod uwagę jej rozwój i oraz poczynane postępy, stwierdziłyśmy, że zaczniemy jej kupować własny sprzęt oraz ubrania nadające się lepiej do tego hobby. Przeglądałyśmy sklep internetowy i na samym początku natrafiłyśmy na piękne bryczesy pełny lej silikonowy. Tak się córce spodobały, że mimo iż mieliśmy zacząć od akcesoriów konnych, to postanowiłyśmy kupić jako pierwsze te bryczesy. Wybrałyśmy tylko odpowiedni rozmiar i zamówiłyśmy. Akurat od nauk miała teraz krótką przerwę, więc liczyła, że na kolejne zajęcia uda się już w nowym, specjalnym ubraniu.

Paczka z bryczesami dotarła akurat na dzień przez kolejną nauką jazdy. Zakup okazał się udany – bryczesy były doskonale skrojone na córkę. Czuła się w nich swobodnie, ale przyznaje, że takich spodni jeszcze nigdy na sobie nie miała. Bardzo jej się jednak podobały i nie mogła się doczekać ich wypróbowania już na koniu.