Moja córka skończyła w tym roku studia. Sama wybrała kierunek nie pytając mnie nawet o radę. Zawsze była bardzo samodzielna. Podobało mi się to i starałam się ją w każdej decyzji wspierać. Córka studiowała projektowanie ogrodów. Na początku nie sądziłam, że będzie to dobry kierunek ale nie chciałam jej zniechęcać.

Córka projektuje ogrody

małe ogrody - projekty wykonywane w gliwicachZ czasem przekonałam się, że to był dobry wybór. Córce kierunek bardzo się podobał. Widać było, że nauka różnych przedmiotów związanych z projektowaniem ogrodów sprawia jej dużo przyjemności. Sporo czasu spędzała w bibliotekach na nauce. Czytała wiele książek i artykułów o projektowaniu a także załatwiła sobie sama praktyki w trakcie nauk. Pod koniec studiów miała już spore doświadczenie w branży a także sama się utrzymywała.  Byłam z niej bardzo dumna. Nie sądziłam, że małe ogrody – projekty wykonywane w gliwicach mogą być tak dobrze opłacane. Córka w miesiącu wykonywała kilka projektów i zarabiała sporo pieniędzy. Była jednak oszczędna i inwestowała sporo środków w swoją edukacje i nowe kursy a także szkolenia. Kupiła sobie także porządny sprzęt, który był jej potrzebny w pracy w trakcie wykonywania projektów. Córka miała bogatą wiedzę o roślinach i glebach. Widziałam kilkanaście jej projektów i byłam nimi zachwycona. Nie sądziłam, ze córka ma aż tak świetne pomysły. Sporo moich znajomych jak dowiedziało się o jej pasji prosiło mnie o namiary i korzystało z jej usług. Zadowoleni z wykonania polecali ją dalej i dzięki temu miała już sporo kontaktów i dobrych opinii w branży.

Jestem zachwycona, że córka nie sugerowała się moimi obawami tylko była przekonana, że w projektowaniu ogrodów da sobie radę. Gdyby zasugerowała się moimi wątpliwościami mogłaby nie zrobić takiej kariery a ja nie wiedziałabym, że mam aż tak zdolną córkę.

Kategorie: Dom i ogród