Moja mama pracuje w Niemczech od trzech lat. W miarę swoich możliwości przyjeżdża do kraju i nas odwiedza. Z mężem i córką postanowiliśmy babci zrobić niespodziankę bo zbliżają się jej urodziny. Wiedziałam, że mama będzie miała wolny weekend więc zarezerwowaliśmy sobie bilety na busa do Niemiec. Mama zupełnie się nas nie spodziewa i jestem pewna, że się bardzo ucieszy. Bilety na busa kupiliśmy przez Internet.

Sprawnie dojechaliśmy busem do Niemiec

busy z tarnowa do niemiecMusimy być gotowi ok godziny ósmej w Tarnowie. Z Tarnowo jedziemy do Niemiec. Po drodze będzie kilka przystanków. Droga do mamy zajmie nam około czterech godzin. Do tej pory jechaliśmy zawsze do mamy autem ale tym razem zdecydowaliśmy się na busa ze względu na fakt, że auto stoi u mechanika. Wymagało drobnej naprawy. Bilety na busy z Tarnowa do Niemiec nie są drogie. Mąż także nie będzie musiała jechać więc będzie mógł sobie trochę w trakcie drogi odpocząć a nawet pospać. My z córką wzięłyśmy książki, karty do grania więc zamierzamy miło spędzić czas w busie. Podróż przebiegła bardzo sprawnie. Nawet nie zdążyłyśmy się obejrzeć a już wysiadałyśmy w Niemczech i kierowałyśmy się do mojej mamy. Kiedy zapukałyśmy do drzwi mama bardzo się zaskoczyła i ucieszyła. Od razu zaprosiła nas do środka na ciasto i kawę i herbatę. Kiedy zjadłyśmy poszliśmy wszyscy na spacer, pozwiedzać okolicę. W Niemczech bardzo mi się podoba. Tęsknię za mamą ale nie mogłabym tu mieszkać na stałe.

Mama nie mogła uwierzyć, że zrobiliśmy jej taką niespodziankę. Pytała się czym przyjechaliśmy skoro nie było na podjeździe auta. Powiedzieliśmy, ze busem z Tarnowa okazało się, że mama jak jeździ do Polski to także korzysta z tej firmy i jest zawsze zadowolona. Bilety są w przystępnej cenie a trasa pokonywana bardzo sprawnie przez busik. 

 

Kategorie: Transport